Pohoda zaručena: 3 videa pro harmonizaci

0
3696

Na internetu trávíme mnoho času, obzvláště poslední dobou. Nevýhoda tkví v tom, že stoupá riziko, že můžeme narazit na něco toxického… a otrávíme se tím. Výhoda zase v tom, že můžeme narazit na něco skvělého, kde vládne pohoda… a dostat tím do sebe slušnou dávku dobré energie!

hory, jezero, pohoda

Zimní večer, krb, hudba a New York

V útulném obývacím pokoji (z let 1920 – 1940), skryti před nebezpečím a chladem zimního večera, vychutnejme si relaxační hudbu a praskání krbu… třeba u dobrého čaje. Vizuál i audio působí nerušivě, proto tento kousek najde uplatnění i při studiu, práci, úklidu, vaření, stolování, telefonování s přáteli, klábosení s rodinou…

Mořský svět + relaxační hudba

Pro meditaci, cvičení jógy, masáže, zkrášlovací procedury (domácí masky, vitamínové smooothie, zaříkávání)… Mořský svět nabízí fascinující podívanou a ve spojení s příjemnou hudbou je toto dílko až skoro hypnotizující!

Královna hor

Krásnou přírodu, pořádnou dávku veselosti, odhodlání, skromnosti a šikovnosti (tato mladá mladá dáma si kupříkladu zvládla postavit útulný domeček), nabízí ve svých videích půvabná Isabel. Její vlogy diváky vtahují do jiného světa… (a úžasné je na tom uvědomění, že i to je náš svět). Jak sama říká:

„Nejkrásnější je, když si uvědomíme, že nepotřebujeme příliš, abychom byli šťastní a že většina štěstí pochází z našeho nitra.“
Isabel Paige

Pozn.: Její videa jsou anglicky, mohou tak být skvělou pomůckou při pilování anglického jazyka. U většiny jdou zapnout titulky, s automatickým překladem i v českém jazyce (kostrbaté, ale pochopitelné).

Nesmíme opomenout zmínit ASMR, o kterém jsme psali ZDE.

Doporučit můžeme také naše YouTubery, kteří se snaží šířit dobrou náladu, seč jim síly stačí (a daří se jim to), například: Stejk, PetraLovelyhair, Adel a Katarina (s nimi u nás najdete i rozhovory).

Dýchla na vás z některého videa pohoda?
Jaká videa (nebo jiná dílka) pro navození dobré nálady a relaxace máte rádi?

Čtěte také: 7 tipů pro relaxaci

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here