Relax: Odpočiňte si v tropech

0
2118

Dovolená na tropickém ostrově, v ráji klidu i tajemných zvuků tropického lesa, je snem mnohých z nás. Žádná práce, žádné povinnosti, pouze klid pohoda a neuvěřitelná podívaná. Luxusu a krás tropické pláže, kouzelné zátoky i tropického deštného lesa si můžete do sytosti užít i beze strachu z tropického hmyzu či hadů, hned za hranicemi naší vlasti. V Německu se totiž nachází TROPICAL ISLAND. 

Tropical_Islands_Lodge

Tropical Island se nachází blízko dálnice mezi německými městy Cottbus a Berlín. Řadí se mezi technologické skvosty vytvořené člověkem. Do obrovského hangáru, původně určeného pro výstavbu vzducholodí, přivezli z nejrůznějších koutů světa stovky tropických dřevin, exotické zvířectvo i ten nejjemnější plážový písek. Následně přibylo umělé tropické moře a tropické klima, které i v těch nejmrazivějších dnech zahřeje a povzbudí na mysli.

Tropical Island si můžete užívat po celý rok, přičemž záleží jen na vás, jak moc se tímto tropickým rájem necháte hýčkat. Lázeňský komplex skýtá možnost relaxace v těch nejluxusnějších saunách a solných jeskyních. Můžete si zde užít thajské masáže, vířivky, vyzkoušet bahenní koupel či využít sílu léčivých horkých kamenů.

V Tropical Island jako by nic nebylo nemožné. Aktivnější návštěvníci si mohou zacvičit či sjet množství tobogánů, ostatní mohou jen tak ležet na pláži a rozjímat při zvucích tropického ptactva a vodopádů. A především se osvěžíte v tropickém moři (28 °C) či v laguně Bali (32°C), která vás nadchne svou krásou nejen ve dne, ale zejména v noci, kdy se z ní stává jedno z nejromantičtějších míst na světě.

Tropical Island lidé vnímají všemi smysly. Dokonalé gastronomické zážitky by vás zde neměly minout: Indická kuchyně, thajská kuchyně, chuť vzdálených míst Orientu, … a pokud si ani z této nabídky nevyberete, steak na vaše přání se již připravuje.

Po dni plném zážitků si můžete odpočinout v soukromém ubytování v chatkách či apartmánech přímo uprostřed tropického ráje, včetně nádherného výhledu na vodopád. Perfektní místo pro romantickou chvilku s partnerem nebo zábavu s přáteli. Divoká příroda, dunění vodopádu a bažiny mangrovníku, dokreslující pocit opravdovosti, budou všude okolo vás.

Toto ohromující místo, které se vám nesmazatelně vryje do paměti, poskytuje nejen exotické zážitky, ale zároveň i zpomaluje život. Problémy a negativita zde neexistují, pouze si užíváte krásy života.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here