Quintess: Jak pronajmout 70 rezidencí snů za jediný šek!

0
1545
V těch nejúžasnějších destinacích světa, ve více než 30 zemích, tam, kde se vzpomínky vpíjejí zlatým písmem, leží přes sedmdesát luxusních rezidencí (v průměrné hodnotě 70 milionů korun za kus). Sečteno podtrženo – pět miliard korun majetku plně k dispozici milovníkům cestování. Pravda, ne tak docela. Všechny ty nádherné a jedinečné vily jsou dostupné výhradně členům rezidenčního klubu Quintess, které již omrzel druhý „prázdninový“ dům. Chtějí jich desítky a navíc bezstarostně! A právě to jim výjimečný projekt Quintess nabízí. Vytváří svým klientům domov téměř kdekoliv na světě!
 Počínaje špičatými skalisky Rocky Mountains, přes temperamentní Florencii až ke proslule slunné Havaji. Některé honosné rezidence se rozprostírají na samotném pomezí pevniny a oceánu, jiné jsou zastrčené v útulných horských masivech a další zcela sžité s duchem vyhlášených velkoměst. Aspen, Jackson Hole, Hawaii, Santa Barbara, Londýn, Paříž, New York či Skotsko a mnoho dalších. Nezbývá než dovolit oceánu, aby s odlivem unesl vaše starosti. Nasát novou perspektivu života skrze nedobytnou krásu horských scenérií. Nechat městského ducha vzkřísit ve vás energický život. Přesně takto popisují své zážitky členové elitního klubu Quintess, čítajícího pouze 300 členů.
 Ano, členství je tedy nesmírně exklusivní, je však zároveň pro každého, kdo má peníze a ohromnou chuť do života. Stačí jednorázově zaplatit minimálně tři a půl milionu korun (v závislosti na speciálních požadavcích) plus roční poplatky. Částka je to na první pohled vysoká, je tedy třeba správně vyčíslit její skutečnou hodnotu. V prvé řadě se stáváte VIP klientem s přístupem do celého portfolia společnosti Quintess, tedy do více než sedmdesáti pohádkových rezidencí v překrásných krajích. Členství současně rozevírá vstupní brány do světa prvotřídní péče, kde budete hýčkání tak vytříbeným způsobem, že návrat bude srdcervoucím trestem. Nemusíte hnout ani prstem a přesto se v pohodlí “vlastní” rezidence probouzíte do jarem provoněného rána okouzleni aroma čerstvé kávy či právě připravené slaniny. Povolaní profesionálové se starají, aby vaše nejvyšší blaho bylo ukojeno v každém okamžiku.
 Je čerstvé slunečné ráno. Mnoho vašich přátel a blízkých se po vydatném spánku probouzí ve více než čtyřech ložnicích výletního sídla. Pohlédnete z okna a výhledem toužebně pokukujete na obrovské golfové hřiště. Zvedáte telefon, voláte svého osobního průvodce společnosti Quintess, který je vám nonstop k dispozici. Než stihnete posnídat, poslíček zvoní u dveří, aby s úsměvem ve tváři předal  čestnou pozvánkou do golfového klubu celé vaší partě přátel. Pokorně přijímáte a jdete tu báječnou novinu vykřičet ostatním: „Dnes se jde hrát golf!“
 Quintess organizuje s předstihem každičký detail tak, abyste starosti mohli nechat doma. Quintess se stará, vy se bavíte! Nejen že poskytuje soukromé ultraluxusní paláce, ale také doporučí nejvyhlášenější restaurace, prestižní nákupní centra, výletní trasy, nevšední místní atrakce atd. Očistí mysl všech od starostí a zaměří ji tím jediným správným směrem – zábava, rodina, přátelé a tvorba kolekce nezapomenutelných zážitků. Quintess nemění jen způsob dovolené. Mění způsob života! A pokud to znamená, že strávíte úžasný a kvalitní čas s blízkými, prohloubíte vztahy s milovanými a tyto chvíle vás navždy poznamenají, pak Quintess splnil své poslání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here