Myslete na letní dovolenou už teď – co takhle Sharm El Sheikh?

0
1478

Do hor nebo k moři z Naama Bay

V jádru města Sharm El Sheikh najdete všechno, co je k turistickému pobytu potřeba. Klasické trhy, restaurace, bary, hotely a noční kluby, z nichž se hudba line celým městem. O něco zajímavější je však nedaleká zátoka  Naama Bay, kde se vám naskytne pohled na proslulé pláže a luxusní hotely Four Seasons nebo Mövenpick. Jestliže jste se ale rozhodli pro first minute do Sharm El Sheikh, asi jste se nepřijeli podívat jen na luxusní apartmány a restaurace.

V nedaleké Naama Bay totiž můžete podnikat mnohem víc věcí. Vydejte se na pouštní safari s velbloudy nebo jděte do hor za beduíny. Výprava vám možná zabere i celý den, protože místní pohoří dosahují výšek až 2000 metrů nad mořem. Raději si s sebou na cestu vezměte zkušeného průvodce. I tak nebudete mít o adrenalinové zážitky nouzi.

Co takhle adrenalin?

Když se řekne dovolená v Egyptě, málokoho napadne, že jsou tu oblíbenou kratochvílí adrenalinové radovánky. Stačí si zajet do známého národní parku Ras Mohamed na Sinaji a můžete se přesvědčit sami. Objevování podmořských tajů například na útesech Yolanda tu mohou využít i potápěčští začátečníci. Pokud se raději kocháte krajinou, zkuste jachting nebo vodní lyžování.

Láká vás letní pobyt v Egyptě? Myslete na svoji vysněnou dovolenou už teď. Za včasnou rezervaci termínu dostanete například u cestovní kanceláře Blue Style slevu 21 % z ceny zájezdu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here