Autobazar: 5 luxusních vozů, z kterých se posadíte

0
68

Ferrari 360 je dvousedadlový sportovní vůz a zde vám představujeme jeho verzi v kabrioletu. Notoricky známé přednosti vozů Ferrari, jako je rychlost, jistě nemusíme hlouběji rozebírat. Naše Ferrari 360 Modena Spider předvede zrychlení z 0 na 100km/h za 4,6s a s maximální rychlostí se dotkne necelých 300km/h. Co vás ale jistě zajímá v případě koupě luxusního vozu z autobazaru je jeho historie. Tento vůz měl velmi pečlivého majitele, skalního fanouška značky Ferrari. Ten ale zatoužil po novějším modelu a proto tento z roku 2003 nabízí podobně zapáleným nadšencům. Se svým Ferrari jezdil zásadně za slunečného počasí a to již mnoho napovídá.

Jako další luxusní vůz jsme vybrali Porsche Cayenne S, pětisedadlové SUV s rokem výroby 2008. Ptáte se proč právě Porsche Cayenne? Líbí se nám! A nejenom nám, dle statistik každé třetí prodané Porsche je právě Cayenne, lidé moc dobře vědí, proč jej kupují. A právě toto Porsche bylo koupeno nové v ČR, je tedy po prvním majiteli a se 100% servisní historií. Porsche Cayenne S je označováno za nejsportovnější SUV, má snížený podvozek a zkrácené převody, kola velká 21″, výkon 405 koní a zrychlení z 0 na 100 km za 6s. A jak vypadá vevnitř? Luxusní čalounění interiéru kombinující kůži s alcantarou, to musíte vidět.

Je léto a proto další kabriolet, BMW Z4, rok výroby 2010 a ano, je to ten s elektricky stahovací střechou během jízdy nebo i na dálku. Že to není nic nového? Možná není, ale je to luxus. Mezi další přednosti našeho BMW řadíme celokožené světlé čalounění a kůží obšitou palubní desku, systém automatického odemykání a startování bez použití klíčů, vyspělý stabilizační systém DSC, perfektní motorizace 3.0i s výkonem 265 koní, automatickou převodovkou s možností řazení pod volantem a dále jako světla adaptivní bi-xenonové světlomety se svítícími kroužky pro denní svícení. Víte, jaký s ním uděláte dojem?

Elegantní Škoda Superb nesmí být mezi luxusními vozy opomenuta, ať jsou její konkurenti jakkoli silní. Vozy Škoda mají v ČR tradici a tradice se musí ctít, Škoda si to zaslouží. Superb nás na první pohled zaujal barvou, zelená metalíza je velmi příjemná. Další důvody, proč se o luxusní Škodu Superb z autobazaru zajímat, je například skutečnost, že auto bylo koupeno v ČR nové, je tedy po prvním majiteli a má vynikající historii. A aby bylo jasno, jde o Škodu Superb 2. generace, má náhon 4×4, dieselový motor 2.0, dále litá kola, xenony, ale i ukotvení pro dětské sedačky. Škoda Superb má jednoduše vše co potřebujete a k tomu navíc mnoho prostoru pro nohy.

myšlením k bohatství

Výběr luxusních vozů z autobazaru nelze uzavřít jinak, než veteránem, temným Mercury Pro Street z roku 1951. Tato americká raritka byla postavena na zakázku pro sprinty na čtvrt míle. Má sníženou střechu, motor o objemu 10,25 l, brutální výkon 884 koní a automatickou převodovku. Jak už to u „amerik“ bývá, poháněna jsou zadní kola a právě ty vás jistě zaujmou, jsou totiž obuty do extrémně širokých pneumatik. Posadíte-li se dovnitř, hned na vás dýchne historie. Mercury nabízí prostorné kupé, měkká a pohodlná sedadla. Interiéru dominuje dřevem obložený volant a chromový volič automatické převodovky. Nastartujete tlačítkem!

Věříme, že jsme vás naším výběrem luxusních vozů posadili, nyní můžete klidně vstát a zmíněné automobily si rovnou prohlédnout na stránkách autobazaru AAA auto www.aaaauto.cz, kde na vás čeká přes 100 podobně výjimečných vozů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here