Autobazar: 5 luxusních vozů, z kterých se posadíte

1
1946

Ferrari 360 je dvousedadlový sportovní vůz a zde vám představujeme jeho verzi v kabrioletu. Notoricky známé přednosti vozů Ferrari, jako je rychlost, jistě nemusíme hlouběji rozebírat. Naše Ferrari 360 Modena Spider předvede zrychlení z 0 na 100km/h za 4,6s a s maximální rychlostí se dotkne necelých 300km/h. Co vás ale jistě zajímá v případě koupě luxusního vozu z autobazaru je jeho historie. Tento vůz měl velmi pečlivého majitele, skalního fanouška značky Ferrari. Ten ale zatoužil po novějším modelu a proto tento z roku 2003 nabízí podobně zapáleným nadšencům. Se svým Ferrari jezdil zásadně za slunečného počasí a to již mnoho napovídá.

Jako další luxusní vůz jsme vybrali Porsche Cayenne S, pětisedadlové SUV s rokem výroby 2008. Ptáte se proč právě Porsche Cayenne? Líbí se nám! A nejenom nám, dle statistik každé třetí prodané Porsche je právě Cayenne, lidé moc dobře vědí, proč jej kupují. A právě toto Porsche bylo koupeno nové v ČR, je tedy po prvním majiteli a se 100% servisní historií. Porsche Cayenne S je označováno za nejsportovnější SUV, má snížený podvozek a zkrácené převody, kola velká 21″, výkon 405 koní a zrychlení z 0 na 100 km za 6s. A jak vypadá vevnitř? Luxusní čalounění interiéru kombinující kůži s alcantarou, to musíte vidět.

Je léto a proto další kabriolet, BMW Z4, rok výroby 2010 a ano, je to ten s elektricky stahovací střechou během jízdy nebo i na dálku. Že to není nic nového? Možná není, ale je to luxus. Mezi další přednosti našeho BMW řadíme celokožené světlé čalounění a kůží obšitou palubní desku, systém automatického odemykání a startování bez použití klíčů, vyspělý stabilizační systém DSC, perfektní motorizace 3.0i s výkonem 265 koní, automatickou převodovkou s možností řazení pod volantem a dále jako světla adaptivní bi-xenonové světlomety se svítícími kroužky pro denní svícení. Víte, jaký s ním uděláte dojem?

Elegantní Škoda Superb nesmí být mezi luxusními vozy opomenuta, ať jsou její konkurenti jakkoli silní. Vozy Škoda mají v ČR tradici a tradice se musí ctít, Škoda si to zaslouží. Superb nás na první pohled zaujal barvou, zelená metalíza je velmi příjemná. Další důvody, proč se o luxusní Škodu Superb z autobazaru zajímat, je například skutečnost, že auto bylo koupeno v ČR nové, je tedy po prvním majiteli a má vynikající historii. A aby bylo jasno, jde o Škodu Superb 2. generace, má náhon 4×4, dieselový motor 2.0, dále litá kola, xenony, ale i ukotvení pro dětské sedačky. Škoda Superb má jednoduše vše co potřebujete a k tomu navíc mnoho prostoru pro nohy.

Výběr luxusních vozů z autobazaru nelze uzavřít jinak, než veteránem, temným Mercury Pro Street z roku 1951. Tato americká raritka byla postavena na zakázku pro sprinty na čtvrt míle. Má sníženou střechu, motor o objemu 10,25 l, brutální výkon 884 koní a automatickou převodovku. Jak už to u “amerik” bývá, poháněna jsou zadní kola a právě ty vás jistě zaujmou, jsou totiž obuty do extrémně širokých pneumatik. Posadíte-li se dovnitř, hned na vás dýchne historie. Mercury nabízí prostorné kupé, měkká a pohodlná sedadla. Interiéru dominuje dřevem obložený volant a chromový volič automatické převodovky. Nastartujete tlačítkem!

Věříme, že jsme vás naším výběrem luxusních vozů posadili, nyní můžete klidně vstát a zmíněné automobily si rovnou prohlédnout na stránkách autobazaru AAA auto www.aaaauto.cz, kde na vás čeká přes 100 podobně výjimečných vozů.

1 komentář

  1. Já jsem si koupil Škodu Superb a rozodně si nemůžu na nic stěžovat. Za tu cenu a s tou výbavou je to nejlepší možná varianta, která se na trhu vůbec dá sehnat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here