HotSpring Spas: Ponořte se do bublajících emocí prvotřídních vířivek

5
1988
Firma HotSpring Spas sdružuje ve své nabídce tolik nejrůznější trysek a vodních i vzduchových systémů, že jen stručný popis několika z nich by spolkl objem celého článku jako malinu. Důležité je však vědomí, že ať už vás tíží jakýkoliv svalový tonus, takovému týmu profesionálních automatických masérů nemá šanci uniknout ani ten nejskrytější záhyb. Pracují zde tři faktory: teplo, vzplývavost a samotná masáž. Pokud se smísí v jeden fungující celek, dostáváme neporazitelnou kombinaci pro tělesné uvolnění. Ocenění, čísla a úspěchy navíc hovoří jasně, že HotSpring Spas jsou v tomto oboru jedničkou a budou si vás svými produkty hýčkat tak dlouho, dokud nedosáhnete stavu beztíže.
Pohodlně vklouzněte do předehřáté bublající lázně, usaďte se a užijte si své oblíbené hudební melodie díky zabudovanému bezdrátovému hudebnímu systému. Můžete tak ke své relaxaci nechat volně připlout obsah svého iPodu, MP3 přehrávače, audio stopu z televize, DVD přehrávače, AM/FM rádiové stanice nebo si jednoduše přichystat kompletní playlist z vašeho osobního počítače. Může být snad něco lepšího než odevzdat své tělo úžasné masáži za doprovodu skvělé hudby? Ano. Mezi zasvěcenými koluje přesvědčení, že pro maximální prožitek a uvolnění je zapotřebí trefně zapůsobit na co největší množství lidských smyslů, a tak se inženýři společnosti HotSpring dali do práce.
Našemu sluchu pochlebuje oblíbená relaxační hudba, celé tělo a jeho hmatové receptory jsou masírovány kompletním arsenálem trysek, v ústech se mísí chuť kvalitního šampaňského s výběrovými jahodami, čich možná svádí kvetoucí vůně zahrady či zapálená vonná svíce, a tak tedy po ukojení sluchu, hmatu, chuti a čichu nám zbývá už pouze zrak. I na to vývojáři prestižních zahradních vířivek mysleli. I když předpokládají, že váš zrak bude omámen s vámi relaxujícím partnerem či partnerkou, neponechali nic náhodě a toto opojení se rozhodli umocnit nejméně na třetí.
A tou tajemnou přísadou je podmanivé podsvětlení. Jak můžete vidět z přiloženého videa, atmosféra je díky vestavěným a barevně se měnícím reflektorům naprosto ojedinělá. Jak známo, každá barva evokuje určité mentální nastavení a vířivky HotSpring tak nabízí širokou škálu možností, jak svádění všech pěti smyslů dotáhnout do příjemné krajnosti. Rádi trávíte romantické večery ve dvou? Pak jistě přijde vhod romanticky narudlá voda, jako byste plavali v milionech okvětních lístků růže. A aby té atmosféry nebylo málo, přišla světová jednička s důležitou třešničkou na dortu.
Společnost HotSpring Spas dokonce nabízí i velmi detailní a krok za krokem vedoucí manuál, který jednoduše napoví kam ve svém domácím paláci vířivku umístit, jakou celkovou náladu pro vaše potřeby zvolit a jak jí docílit, jak orientovat zbytek zahrady v závislosti na výše zmíněném atd. Konzultanti s vámi projdou širokou řadu aspektů, abyste těsně po kompletní realizaci mohli svoji zahradu zdobenou novou vířivou lázní pojmenovat „dokonalým rájem na zemi“, kam se vy i vaše rodina budete vracet dnes a denně! Představte si, jak uvolňující pocit to může být, když po náročném dni bezstarostně a zaslouženě vklouznete do oázy přetékající endorfiny. S vědomím, že váš domov je jen několik kroků od vás…

5 KOMENTÁŘE

  1. Michale, musím Vás pochválit za výborně napsaný článek. Ta spojení souznějící s tématem článku, která ještě dokreslují mou touhu po tom, jak moc vířivku od této společnosti chci. Úžasné… Díky a přeji mnoho takovýchto článků, ať si je zase mohu přečíst.

  2. Vážený pane Ondřeji, je nám potěšením číst takové reakce na naše články. Děkuji, že jste si slovo chvály nenechal pro sebe a ještě více nás zanítil pro kvalitní práci. Zpětná vazba čtenářů dává naší práci smysl. S přáním úspěšného dne Michal Kreslík, autor článku

  3. Pěkný článek vhodný pro PR aktivity…nevím do jaké míry jsou v ČR nejprodávanější a jak obstoji v poměru kvalita/cena s Jacuzzi. Na webu Albion Group mají tak nízké ceny vířivek Jacuzzi, že Hotspring je cca 2 x dražší co se týká podobnosti modelů. V současné době řešíme koupi vířivky a musím říct, že nejvetší výběr co se týká počtu vířivek, kvality a ceny mají v HOT TUB SHOPU a hlavně podají velmi odborný a profesionální výklad o každím modelu a v neposlední řadě zajistí vše co se týká stavebních úprav atd sami… Vřele je doporučuji…

  4. No nic moc, loni měli skladem 16 vířivek. Teď se přestěhovali na Poděbradskou a vířivek tam mají asi 6 a to ještě asi nic moc kvalitní. Hlavně o odborném poradenství nemůže být řeč, paní toho zřejmě moc neví, ale zřejmě to byl jen záskok. Určitě jsem očekával vetší odbornost a znalost. Byl jsem i v USSPA a byl jsem velmi spokojen. Tak hodně zdaru při výběru.

  5. Většina potencionálních zájemců o vířivý bazén totiž jde po ceně a již méně se zajímá o to, co samotná vířivka umí, jaké má izolační schopnosti, tepelné ztráty, filtrační systém, jaké jsou masážní možnosti trysek, jaká je poruchovost a především jaké jsou náklady na samotný provoz. Jako byste dávali do stejneho pytle Mercedes a Dacii. Ano to jsou auta – ale poněkud každé je v jiné kategorii. Za ten Mercedes dáte taky víc. Ne zbůhdarma získaly vířivé bazény HotSpring řadu mezinárodních ocenění a známek kvality od renomovaných světových testovacích společností, jako doposud žádný jiný výrobce vířivek na světě. Kupujte si tedy levné vířivky – za nepříliš dlouhou dobu doženete cenu za HotSpring v provozních nákladech vašeho levného bazénu.
    Vím o čem mluvím. V roce 2006 jsem se rozhodoval s kamarádem mezi vířivkou Hotspring, USSPA a Jacuzzi. Dost jsem se o problematiku vířivek zajímal. Po pečlivém zvážení jsem se rozhodl pro Hotspring Envoy a kamarád USSPA Columba. Dnes nelituji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here