Vertu Signature: Telefon s diamantovým srdcem dorazil do Prahy

0
1204

I přes počáteční nejistotu, která vznik značky luxusních mobilních telefonů provázela, se představitelům Vertu během desetileté dráhy podařilo vybudovat stabilní společnost, jejíž telefony jsou žádány zámožnými klienty z celého světa. Potvrzuje to sám prezident společnosti Alberto Torres: „Když společnost Vertu poprvé přišla s nápadem vyrábět luxusní mobilní telefony, nikdo si nemyslel, že by se to mohlo opravdu rozjet. Výrobky Vertu byly příliš nadčasové. Ale teď je vidět, že jsou velmi úspěšné, neboť stále více konkurentů se snaží dělat něco podobného.“

Napodobit nový model z kolekce Vertu Signature však bude velmi těžké, možná dokonce nemožné. Jedinečný telefon Signature S Design je k dispozici ve třech provedeních, cenově nejdostupnější je ten z ryzí ocele za 9500 eur, následuje telefon ve žlutém zlatě za 26 000 eur a ještě o tři tisíce eur dražší provedení z bílého zlata. Ocelí a zlatem však použité ušlechtilé materiály rozhodně nekončí – naopak tento plášť telefonu je pouhým začátkem.

Dominantu přední strany tvoří velké safírové sklo – tento základní prvek se před sestavením telefonu dva týdny taví v peci o teplově 2000°C a zaručuje tak neskutečně kvalitní display, který je téměř nemožné poškrábat. Patentovaná klávesnice obsahuje 4,75 karátů speciálně vybroušených rubínových kamínků a přehlédnout se jistě nedá ani skvostný diamant Princess zasazený do středové klávesy.

Všechny telefony Vertu navíc mezi ostatními vynikají tím, že jsou ručně sestavovány jediným řemeslníkem. Zvládnutí takové profese je samozřejmě výsledkem mnoha let zdokonalování se ve svém oboru a pouze málo jedinců dosáhne absolutní dokonalosti. Na každém telefonu je proto zaznamenáno jméno mistra, který právě tento výrobek sestavil.

Přímo na objednávku společnosti Vertu složil vyzváněcí tóny pro její telefony uznávaný skladatel Dario Marinelli. Jeho melodie byly následně nahrány Londýnským symfonickým orchestrem. „Asi ještě nikdy nikdo nenapsal koncertní hudbu, která by byla použita speciálně pro vyzváněcí tóny telefonu, potom ji nahrál s jedním z nejlepších orchestrů na světě a zároveň odolal umístění této hudby na webové stránky po celém světe,“ prohlásil Marinelli.

K službám všem majitelům telefonů značky Vertu je také nepřetržitě připravena asistenční služba Vertu Concierge poskytující odborné rady, s níž vás přímo spojí speciální tlačítko na vašem telefonu.

Telefony ze tří různých kolekcí Vertu jsou vyráběny v Anglii, zakoupit je však můžete ve více než 50 státech světa, ať už ve značkových prodejnách Vertu, nebo v prestižních klenotnictvích či v hodinářstvích. Popisovaný model si přijďte prohlédnout do Vertu Boutique na Pařížské ulici v Praze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here