The Secret: Věčné tajemství úspěchu odhaleno!

77
7153

Film The Secret odhaluje nesilnější zákon vesmíru. Znalost tohoto zákona vede jako tenká zlatá linka napříč všemi náboženskými a filozofickými spisy i napříč každým velkým uměleckým dílem. Všichni lidé, kteří kdy dosáhli opravdové velikosti tento zákon – ať už vědomě nebo nevědomě – znají a řídí se jim. Bez jakékoliv výjimky má každý člověk možnost změnit utrpení, slabost či strach na sílu, harmonii, zdraví a prosperitu.

 Příběh filmu The Secret začíná v době, kdy jeho autorka Rhonda procházela velkou osobní krizí. Její dcera jí věnovala knihu napsanou v roce 1910 a dnes již skoro zapomenutou. Přesto toto rozsahem nevelké literární dílo Wallace D. Wattlese spustilo v Rhondě neukojitelný hlad po hlubším poznání toho, co se dozvěděla. Začala hledat ostatní lidi, kteří jako ona pochopili Tajemství, díky jemuž lidé dosahují takových cílů, že je ostatní považují za neuskutečnitelné. A jakmile začala, lidé se začali objevovat. Napřed postupně po jednotlivcích a dnes jich jsou každý den tisíce…
 Díky svým zkušenostem z filmového průmyslu se Rhonda ihned rozhodla, že toto poselství musí jednoduchou formou předat co nejvíce lidem. Jakmile se rozhodla a začala připravovat nezbytné zázemí, v řádu několika měsíců byl film natočen, sestříhán a připraven ke zveřejnění. Poté, co se tak stalo, se začaly objevovat osobnosti z celého světa, které říkaly: „Toto je způsob, jakým řídím svůj život, díky tomuto jsem úspěšný.“ Jaké bylo překvapení, když samotná Oprah Winfrey jednu ze svých show začala tím, že držela DVD s filmem v ruce a do kamery s upřeným pohledem řekla: „Toto jsem se snažila lidem předat celé ty roky, co dělám svou show.“
 Mnoho lidí se nechává inspirovat silným příběhem a jednoduše pochopitelnými principy, aby ihned změnili svůj život. Věřte, že i Vy u filmu budete jak skákat nadšením a plakat dojetím, tak i žasnout a zadržovat dech. Je evidentní, že The Secret spustil lavinu, která jen čekala na posledních pár kamínků, aby se odtrhla a zavalila svět. Dnes slyšíme o Law of Attraction – hlavním principu filmu – prakticky ze všech stran. Existuje nespočet stránek s afirmacemi, motivačními plakáty, krátkými videi a skutečnými příběhy lidí měnících směr svého života.

Steve Pavlina na svém blogu zveřejnil propagaci, která má za cíl přinést milión dolarů každému účastníkovi, který se aktivně zapojí. V době psaní tohoto článku bylo aktivních členů 1599 a celkový zisk byl 5 677 075 dolarů. Ještě nejsou u cíle, ale výsledek rozhodně stojí za povšimnutí! Na samotné stránce filmu www.thesecret.tv naleznete stovky a stovky příběhů o tom, jak pochopení zásad v The Secret pomohlo ve finančních, rodinných, zdravotních i jiných situacích.

Začali jsme myšlenkou o tom, co kdyby jste byli na začátku něčeho převratného – něčeho, co bude mít za následek změnu způsobu, jakým lidé žijí a řídí svůj život. Končíme konstatováním, že tato doba už je zde a Vy máte změnu svého života na dosah ruky…

Film The Secret si nyní můžete pořídit na DVD i v české verzi na adrese TheSecret.Dreamlife.cz nebo v nákupním centru Dreambay.czNově vyšlo volné pokračován The Secret pod názvem The Opus a článek o něm naleznete zde…

77 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den Tome, byli jsme nuceni smazat Váš mail, protože by se tak Dreamlife.cz stal průchozím bodem k porušení autorského zákona EU. Děkuji a jsme se srdečným pozdravem, Redakce Dreamlife.cz

 2. Shlednul jsem zatim jen trailer, ale nedalo mi to a stahl jsem si i film.Pokud Budete mit o nej nekdo zajem, tak mi napiste na mail: “email odstraněn pro pravděpodobné porušení autorského zákona” a ja vam poslu link, kde jej stahnout.

 3. Tak jsme si to objednali s kamosem v CZ az z USA, tady jim to dyl trva nez neco takoveho vubec daji do nabidky. Trocu se lisi od originalu. Kazdopadne je to super 🙂

 4. Pro ty co si to chtějí stáhnout ať použíjí torrent nebo DC++. Jinak je to dobrý film, ale myslím, že na tuto tématiku jsou lepší knihy od Vadima Zelanda – Ovlivňování reality. Nejdřív jsem četl tyto knihy (celkem sedm dílů), takže pro mě v tomto filmu nebylo nic nového. Pokud vás to zajímá, sáhněte radši po knihách, kde je mnohem více informací. Toť můj názor.
  Prosím nemazat. Děkuji 🙂

 5. Dobrý den,
  prosím o zaslání linku na The Secret: Věčné tajemství úspěchu odhaleno!
  Předem děkuji…

 6. Ahoj, kde lze u nas objednat nebo zakoupit DVD The Secret? Do clanku by se hodil odkaz na nejaky obchod pripadne v CR. Zajimavy a podobne ladeny odkaz je take ve filmu The bleep do we know.

  Vsem nadsencum vytvarejicim svoji budoucnost preji super den.

 7. Dobrý den,
  prosím Vás bude někdo ochoten mě ještě jednou vysvětlit princip projektu? Rád bych se zapojil. Předem díky. Franta

 8. Krásný dobrý den, může někdo poradit jak se dá objednat DVD The secret? Jistě by to zajímalo spoustu lidí. Neposílejte však linky na stáhnutí z internetu. Važte si , prosím, práce druhých lidí.

 9. Dobrý den,prosím můžete mi poradit, jaké nakladatelství vydalo v ČR knihu a kde by se dala případně zakoupit na internetu? Děkuji.

 10. Ahoj Honzo, chci se zeptat, jaké máš zkušenosti s aplikováním zákonů uvedených v Secretu v praktickém životě? Já jsem přečetla knihu, mám i DVD s českými titulky a jsem hoooodně nadšená, ikdyž se občas ozve i skeptický hlásek:-) Díky za názor.

 11. Hezký večer, Michale. Podělíte se, prosím, o Vaše zkušenosti s aplikací zákona přitažlivosti v praxi a každodenním životě? Děkuji a přeji zázračné tvoření!

 12. Příjemné ráno slečno či paní “Barb”. Vzhledem k tomu, kolik velikánů a guru osobního rozvoje považuje znalost a aplikaci “zákona přitažlivosti” za stavební kámen úspěchu v životě, je můj skromný názor jako kapka v oceánu. Po více než roce intenzivního studia se v této oblasti stále považuji za miminko. Mám-li však alespoň částečně odpovědět na váš dotaz ze své zkušenosti – Secret funguje ve 100% případů tak, jak je řečeno ve filmu či v knize. Ovšem domnívám se, že je potřeba mnohem hlubšího poznání, než pouze shlédnout The Secret. To splnilo své poslání tím, že odvěké principy úspěchu/neúspěchu zprostředkovalo velmi jednoduchou a atraktivní formou milionům lidí po celém světě. Nyní však je na každém, jak dalece se do studia a aplikování oněch principů sám ponoří. Osobně si myslím, že výsledky (nebo jak říkáte “zázraky”) za to jednoznačně stojí. Se srdečným pozdravem Michal Kreslík, redakce Dreamlife

 13. Hezké skoropoledne, pane Michale:-) S Vaší odpovědí hluboce souhlasím a vnímám to velmi podobně…Už se těmito věcmi zabývám spoustu let, takže mířím hlouběji a hlouběji, co se týče poznání:-) Kniha i DVD The Secret mě nadchla, tzv. mi doplnila chybějící dílky do mozaiky poznání a jsem moc ráda, že se najdou lidé, kteří to vnímají stejně, to vždy povzbudí a dodá sílu..Skeptiků se totiž vždy najde více než dost a když se k nim připojí i skeptický vnitřní hlas, tak se člověk nechá zbytečně odradit:-) Byl byste ochoten podělit se i o konkrétnější výsledky s aplikací těchto zákonů a sil?:-) Můj mail je simply.unique@centrum.cz Budu se těšit na odpověď a přeji Vám zázračný den:-) Barb

 14. Jako potvrzení fungování doporučuji knihu s podivným názvem Psychokybernetika.
  Závěry a rady jsou v ní prakticky stejné, ikdyž vznikla koncem padesátých let.
  Jediný rozdíl je v tom, že veškeré závěry jsou zdůvodněny lékařem a jeho výzkumy v oblasty psychologie osobnosti.

 15. Děkuji týmu Dreamlife.cz za zpřístupnění tohoto skvostu v české dabované verzi, jejíž profesionalita a luxus zpracování jsou beze zbytku hodny vybroušeného stylu originálu. Skvělá práce!
  Ondřej Dobiášek, překladatel

 16. Vážený pane Dobiášku, jako autor článku si dovoluji za celou redakci poděkovat Vám za tak pozitivní ohlas. Díky tomu vidíme, že naše práce dává smysl. S přáním úspěšného dne, Petr Gogolín.

 17. Moja musiš tomu veriť ,a nepytať sa ako to funguje v živote funguje to presne tak ako velmi tomu a hlavne sebe veriš,ak to tak nieje ani to nečitaj a nepozeraj je to zbytočne .

 18. Ahoj všem,pozitivně smýšlejícím.
  Chtěl bych jen říci,všem ,kdo ještě váhají,jestli objednat The Secret ,a nebo ne….Rozhodně to udělejte,vážně to stojí za to!!! Za malou cenu dostanete mnohem víc. Sám DVD mám a jsem tím opravdu uchvácen a od první chvíle se stal The Secret mojí biblí…..Vzalo mě to tak,že jsem si objednal i knihu stejného názvu,abych jí mohl mít stále u sebe,neb DVD přerávač,nebo notebook sesebou pořát tahat nemůžu :-).
  Ještě bych chtěl poděkovat za existenci DREAMLIFE,vaše články by měli předčítat ve všech základních školách ! Díky PL

 19. Tento film rozhodně musíte mít, nikoliv se na něj jen podívat, musíte ho vlastnit sledovat a hltat každičkou informaci v něm. Myslíte, že je to zbytečné? Zapomeňte na úspěch. Pro ty uvědomělé doporučuji film Pokojný bojovník (orig. Peacefull warrior od Dana Millmana).

 20. Nechapu co je tohle za sektu.Proc bejt uspesnej?Ja jsem normalni mam spokojenou rodinu.Skvelou holku.Jsem absolutne prumernej nemam penize ale sem stastnejsi nez vy vsichni lamy touzici po uspechu.Kvuli nnegativni reakci budu odsouzen a me je to jedno aspon nejsem zadnej blb co si tu na neco hraje ahoj neuspesnej simon haha

 21. Proč by si měl být odsouzen? Prostě máš to co chceš, po čem touží a jsi šťastný, ne? Ale nejsou všichni na tom stejně jako ty. Tak se nediv, že někdo chce mít taky skvělou holku, spokojenou rodinu, ale taky chce být úspěšný a mít hodně peněz, aby si mohl dopřát všechny radosti, které mu nabízí tento svět. Tak buď Šimone rád, že máš vše co chceš a jsi spokojený se svým životem. Protože každý má jiné priority a cíle, kterých chce dosáhnout.

 22. Já k Tobě Šimone nebudu tak tolerantní jako markul. Zapomínáš na to, že kdyby nebylo lidí, kteří touží po dosažení úspěchu, tak by drtivá většina lidí, jako jsi Ty neměla zhola nic, protože jste odkázáni na to, že Vám někdo z těch úspěšných dá práci a výplatu a převezme za Vás odpovědnost řídit svět okolo Vás. Navíc úspěch jedince téměř vždy znamená úspěch pro celé lidstvo. Tvé názory vycházejí ze slabého sebeuvědomění a nepochopení veškerého dění jako vzájemně závislého celku. Kdyby všichni přemýšleli jako Ty, tak se nikam nedostaneme. Naštěstí jsme každý jiný. Díky Bohu.

 23. Já jsem přečetla knížku už asi 2X. Film viděla asi 5X, já jsem nadšená, je to úžasné. Našla jsem spoustu odpovědí, je to fascinující, když to člověk zkusí a pochopí…

 24. Pěkný den, je třeba podotknout, že kniha The Secret – Tajemství, které je k dostání kdekoli v knihkupectví, a deník Gratitude Book, který prodává Dreamlife.cz, jsou dvě zcela odlišné věci. Kniha je kniha a deník vděčnosti je deník vděčnosti. Přeji mnoho úspěchů.

 25. Já jsem dokumentem taky nadšen. Jsem (býval?) vesměs jenom pesimista, dokud se mi do rukou dostalo Tajemství. Měl jsem jeden dlouhodobý problém, z kterého jsem byl úplně odrovnaný. Teď už se jenom směju a tento problém jsem odsunul na poslední místo mích problémů, a teď si jen užívám a snažím se myslet nejpozitvněji, co to jde. Nejsem žádný hipízák, nebo něco takového. Prostě jen jsem to zkusil…a všechno to je jenom ve mně, záleží na mě, jak si co udělám…ale to se jenom opakuju z dokumentu – chce to ho vidět, vřele doporučuji a ještě smajla na závěr :-).

 26. Je to pravda, člověk by měl být vděčný za to co má.A ti co nemají a mají touhu být lepší a silnější jsou také mezi námi. Tajemství je pro ty ,kteří hledají cestu. Nikoho neodsuzuji,ale nebylo tomu tak vždy. Tajemstvím se řídím přes rok a to co to semnou udělalo je zázrak. Celá rodina je v úžasu,sice stále nevěří,ale přesto dělají věci jako já. Což mě rozesmívá a činí mi upřímnou radost. Mám lidi ráda ,jsem spokojená a šťastná. Úspěšní lidé mi vždy imponovali,ale bohužel i za jejich úspěchem se někdy skrývá samota,komplexe,nízké seběvedomí,deprese. Řídím se svým instinktem a svou láskou. Každý umí něco a to je báječné. Jsem ráda,že tu jsou lidé smýšlející jako já… a ty ostatní…..no ,pokud to nezvládnou v tomto životě,tak je čeká ještě spousta životů dalších.Krásný večer. Jana

 27. Ahoj,viděl jsem film Pokojný bojovník a jsem z toho nadšený.Už jsem pár věcí z toho použil a je to super.Neco jako Secret a Opus dohromady.Vsem doporučuji.

 28. Viděla jsem The Secret. A opravdu vše je o myšlení. Už se mi toho tolik splnilo. Toho, co jsem si přála, ale nedovolovala jsem si to mít. 🙂 Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji 🙂 Teď se začnu pokoušet řešit jeden vážnější problém 🙂

 29. Objednal jsem si z Vaší stránky The secret.
  Po pár dnech mi v pořádku došlo.
  Mimo DVD obsahoval balíček i dopis od redakce,že mi přeji mnoho štěstí a úspěchů v mém osobním i profesním životě velice mě to potěšilo.¨
  Děkuji celé redakci za tento dopis mám ho schovaný:-).
  S přáním úspěšného dne
  Martin

 30. Ještě před koupí knihy/DVD či absolvování kurzu bych rád věděl, v čem je The Secret jiný, lepší než např. Silvova Metoda, Modrá Alfa, Psypos, Zlatá Mysl…atd. popř. Shakti Gawain, Dr. Murphy apod. Dá se to nějak popsat?Díky

 31. Zdravim,
  ja znam knihu Tajemstvi od brezna 09, videla jsem taky film ale porad se mi ne a nedari i presto, ze si myslim, ze verim a delam vse dle instrukci, procituji. Tak nevim. V cem delam chybu? Muze mi nekdo poradit? Diky

 32. Ahoj Anko.
  Potřebuješ prostředí, ve kterém si to uvědomíš naplno a netrvá to jen krátce. Záleží na tom, jak jsi na tom se svými názory a stylem myšlení za dobu co jsi na světě. Záleží také hodně moc na pokoře, zdali se chceš naučit, tedy jestli Tvá nádoba na krku 🙂 je ochotna přiznat, že něco nevíš, nechápeš, může být i jinak. Píšu o sobě o svém stavu, který zvolna odchází, ale je to dřina pokořit těch 18 cm mezi ušima. 🙂

 33. Ahoj Aleši,
  myslim, ze nazory a pokora jsou v poradku. Spis to bude asi tim, ze jsem v situaci, kdy neco nutne potrebuji a kdyz to nefunguje, tak mozna ztracim duveru. Mas nejaky konkretni priklad, kdy jsi tuto metodu zkousel a vyslo to? Jak jsi postupoval? Diky.

 34. Sú to asi 2 roky čo poznám Tajomstvo a mne sa rúti celý život.Čokolvek urobím všetko sa obráti proti mne.
  Všetko je u mňa naopak.A to v každej oblasti.Neviem kde robím chybu a je mi to už jedno.Prišla som o všetko na čom mi v živote záležalo.
  A som presvedčená že za to vdačím TAJOMSTVU.

 35. Obviniť druhých je najjednoduchšie. Skúste sa na seba pozrieť aj kritickým okom. Secret nie je pre každého. Sú ľudia, pre ktorých je Secret nebezpečný. Ono sa to dá aj zle pochopiť. Na vašom mieste by som začal jednoduchšou literatúrou ako je Myslete velkoryse a pod.

 36. Má zájem navštívit úvodní seminář. Můžete mi dát vědět kdy a kde to bude? Mám na mysli The Secret jak ho použit v praxi. Děkuji
  telefon : 724 035 757

 37. poviem ti je to totalna hovadina. cely cely film sa stale opakuju ako napr. mysliet na to a budes to co nevidiet mat. cely film hovoria o tajomstve jak ho vedeli einstei, beethoven, atd. a stale nepovedali co. ani ainstein nepovedal toto, ale oni ho zmienuju. je to komercne a je to aj dost vidiet. ide tam o biznis, pretoze ked si hladujuce dieta v afrike bude priat jedlo asi to tak lahko nepojde ako v tom filme a tisice ich denne zomiera, to je dokaz o podvode toho filmu. obracaju sa na vesmir, tak to je uz absurdne. vesmir nieje niekto kdo by ti vedel pomoct. problemom vsak je ze nie mysel ci uz pozitivna alebo negativna je to ako sa citime a ze si to mozeme riadit, ale okolnosti ktore nam sposobuju tie pocity. ked ti niekto napr. z rodiny zomrie, tak nepomoze si klamne vkladat dobry pocit, lebo okolnosti robia to ako sa citis. Ked sa niekto bude podla tohto filmu riadit a zhodou okolnosti sa mu zadari hned to priklania k tomu. Je to ako vestci – podvodnici. skuste racej zeitgeist a zistite co je to pravda.

 38. Vždy som rád, keď si môžem porovnať názor z dvoch strán. Podľa vášho príspevku usudzujem, že nemáte skúsenosti s knihami na rozvoj osobnosti. Skúste si čítať životopisné knihy niektorých velikánov, ako bol Henri Ford a iné významné osobnosti, ktoré pohli svetom. Čo zistíte? Že každý velikán mal víziu, ktorú napĺňal. Prečítajte si knihy ako sú Myslete Velkorise, Myslením k Bohatstvu, Bohatý Táta Chudý Táta… a potom si prečítajte alebo pozrite The Secret. Čo zistíte? Že pojednávajú defakto o tom istom, len z iného uhlu pohľadu. Pojednávajú o pozitívnom myslení, nasmerovaní na sen na cieľ. The Secret je vynikajúce dielo, ale nevhodné pre hoc koho. Ja mám za sebou prečítaných minimálne 50 rôznych kníh na rozvoj osobnosti a podnikania. A to drvivá väčšina je prečítaná min. 2x niektoré aj 4-5x. V mojom živote to urobilo nesmierne zmeny a to nie je len môj názor, ale názor môjho okolia a ľudí s ktorými sa stýkam. Názor, že The Secret je komerčný podfuk, nezastávam. Je to vynikajúce, ale neporozumené dielo. Ľudia, ktorí nemajú skúsenosťami s rozvojom osobnosti, nemajú šancu dielo The Secret pochopiť. Na druhú stranu je veľmi jednoduché vpadnuť vo vieru v dielo Zeitgeist, Televízneho spravodajstva a v iný bulvár. Znejú tak presvedčivo, ale kontrolovali ste si či je pravdivé? Ja som ho videl, ale ak mám v niečo veriť tak radšej v The Secret. Tam je šanca, že to bude pre mňa užitočné, ale zo Zeitgesta nemám nič, len pochybnosti a strach. A to nechcem. Rozhodnite sa, ktorú stranu hodláte počúvať. Zdroj informácii vážne ovplyvňuje vaše myslenie, následne činy a výsledok je váš život. Rozhliadnite sa okolo seba a zistíte, že okolo vás je spústa ľudí, čo si nenechajú ujsť jediné Televízne spravodajstvo. Ako ich život vyzerá. Neustále sa sťažujú na okolie, na vládu, na šéfa… Niekedy mám pocit, že dnešná moderná doba ľudí dobrovoľne pripútava na invalidný vozíček, kde veria tomu, že sa má niekto o nich postarať. Že tak to má byť. Sme dospelí ľudia a máme sa o seba postarať sami. A aby to tak bolo nesmieme do svojej hlavy vpúšťať pochybnosti a strach tak lacno.

 39. Jirko je to možné, teď dělám kurz psychologie a tam se učíme, že jw dokázané, že problém se má přesunout do jakého si pomyslného inkubátoru a tím se sám řeší. Je to podobné, co popisuje kniha Tajemství, nebo podobné knihy.

 40. jejda, ty(či Vy) musíš být ale naštvaný:-) .vsechno ma svoje místo a své posluchače.zeitgeist je velmi chválydhodný počin.
  hodně štěstí

 41. Preji vsem hezke cteni a jen pro informaci-na svete sou dve verze filmu The Secret.A ta původní je rozhodně lepší.Ta česká mě docela naštvala páč tam je najednou strasně moc ta ošklivá ženská která má v původní verzi pár vět a hlavně – je tam vystříhaný ten nejlepší informační kanál co je dnes k dostání a to ABRAHAM-HICKS.
  skutečně doporučují sehnat si originální release z roku 1996, titulky na něj jsou .
  zdar a sílu

 42. Rád bych vám vyprávěl svůj příběh.
  Jednoho dne když jsem myslel, že je vše proti mně jsem našel na youtube tajemství a zapnul jsem si to. Musím říct, upoutalo mě to a sám jsem si myslel, že magie vždy byla. Snažil jsem se to pochopit a koukal jsem se na to. Řekl jsem si teda „No dobře zkusím to a uvidím“ Dal jsem si hned 3 velké cíle, které jsem chtěl jako první cíl jsem si dal splnit všechny zkoušky, zápočty, souborky, státnice ve škole a dát je na první pokus, druhý cíl bylo vyhrát ve sportce Jackpot a poslední cíl byla láska. Musím říct, řídil jsem se tím čím dál více ;),, Musím říct funguje to. Ano časová prodleva tam funguje a musím říct, že to funguje. Zkoušky a zápočty, které jsem chtěl jsem opravdu udělal na první pokus a známky co jsem si říkal že dostanu jsem vážně dostal . Musím vám ale říct, že opravdu jsem vše dal na první napsaání ,, ale musíte si říct že to dáte hned . Moje největší zklamání bylo když jsem dostal email od učitelky němčiny že mám přijít na první pokus o opravu. Vidíte první pokus tam je 😀 Zákon přitažlivosti mi to dal, že to dám na první pokus ale neřekl jsem jaký. Musíte se naučit být konkrétní a co nejpřesnější. A prohlédnout každou výzvu. Když už začnete být konkrétnější. Síla přitažlivosti vám to dá. Potkal jsem hezkou holku v metru a po čase jsem ji sbalil a jsem sní šťastný. Ano byla to taky pořádná štreka, ale musím říct, že to čekání za to stálo. Je vše co jsem si od holky přál. Další část peníze se mi vyplnila do puntíku ze začátku jsem vyhrával malé částky a když už jsem vyhrál částku 358 korun tak jsem si říkal už se to blíží už je to blízko a vím že se to stane. A opravdu stalo se 😉 Musíme to jenom pochopit, nechápal jsem a pochyboval jsem proč jsem ještě nevyhrál jackpot, byl jsem zklamaný ale stále dokola jsem si říkal „Vím prostě vím, že je to na cestě“,, Musíte mít ten správný inpuls a pochopit to ,, jako já těmi 358 korunami mi síla přitažlivosti řekla zkus to ještě 2 krát a dostaneš jackpot (alespoň jsem si to myslel) a musím vám říct vyšlo to poprvé jsem vyhrál jenom 20 korun a pochyby tu stále byli ale já vytrval a nakonec jsem vyhrál jackpot 😉 Vyhrál jsem Jackpot a uložil si několik milionu do banky a užívám si den co de . Musím říct mám vše co jsem chtěl, funguje to i s tělem chtěl jsem mít 75 kilo a mít hezké tělo trvalo to zhruba měsíc a něco , opravdu se to podařilo 😉 😀 Vše co chcete se plní a opravdu to funguje 😉
  Všem co tohle čtou říkám ano funguje to ,, musíte jen chtít, pochybovat nemá smysl ,, chcete to ? Představte si, že to máte , že jste toho dosáhli. Já jsem například po každé zkoušce, zápočtu , souborce, státnici hned napsal mámě , kamarádovi , sestře že jsem to udělal ještě předtím než jsem to věděl 😉 Vím ze začátku si řeknete a co když to nevyjde ,, kašlete na to vyjde to , chcete to ? Vyjde to 😉 Musíte si věřit a nepochybovat. Řeknu vám jedno psal jsem zápočet z VF u profesorky hrozně přísné a jen málo kdo udělal zápočet u ní na poprvé a já si představil, že ho mám a zvládnul jsem to a perla na závěr, nechodil jsem k ní na přednášky učil jsem se doma. Nedrtil jsem se na žádnou zkoušku a stejně jsem je zvládl. Záleží na tom mít dobrý pocit, že to chcete 😉 že už to máte 😉 😀 Vše zvládnete když chcete 😉
  Nechte vše na vesmíru , nepochybujte a vše se vám podaří mě se to podařilo 😉
  Jestli máte rodinu jako já, která vás naopak furt srážela a říkala že to neuděláte , že se vám to nepodaří. Tak mám pro vás radu představte si jak budou mít vytřený zrak když vyhrajete, když vše zvládnete , když získáte tu holku ,, Na ty obličeje do smrti nezapomenu. Hlavní věcí kterou musíte mít je dobrá nálada , mě ji každý den chtěla skazit rodina ale vydržel jsem a nyní používám tajemství. Při jízdě autem , když jdu přítelkyní do kina a při dalších příležitostech ,, budte štastní zasloužíte si to ,, smažte si všechny blbosti co vám každý říká, jste to vy , vy si přitahujete na co myslíte ;).

 43. Ahoj Miroslave,
  dakujem za zverejnenie Tvojho pribehu. Tajomstvo poznam uz dlhsie, ale stale este bojujem s vierou, verit a nepochybovat. Ale aj napriek tomu som urcite uspechy zaznamenala. A tiez mi v tom velmi pomaha jeden skvely clovek, ktory vzdy ochotne pomoze, ked potrebujem. Myslim, ze Tvoj pribeh opat posunie par ludi smerom k ich vytuzenemu zivotu. Prajem Ti vela stastia a uspechov v zivote.

 44. ahoj tak já jsem toto taky viděla a myslela jsem si že se mi zlepší ivot..a věřila jsem v to hrozně moc jako …vpodstatě se mi dost tech věcí splnilo ale to největší vyhrát ve sportce pořád nee a to jsem prostě měla už všechno připravený viděla jsem se jak skářu radostí jak si to kupuju .a.td..atd…jenže po 6 měsících pořád nic a chtlěa byhc vědět za jak dlouho se ti to splnilo..ten jaskpot.. víš?

 45. Moudrá slova. Je vidět, že používáte mozek s nadhledem majitele a nejste programován kýmsi jiným.

 46. to by se ti líbilo, bez práce mít všechny peníze světa
  takhle to ale nefunguje!!!
  musíš se je naučit vydelavat pomocí té věci mezi dvěma ušima
  šance se pak bude pohybovat v tisících místo 1 ku miliardě
  sportka je čistě náhodná věc!!!

 47. zadny poz. mysleni nema na vysledky sportky vliv. ps: posledni vyherce jakesi loterie skoncil zabetonovan, jine vydirala mafie. i presto, ze vyherce byl anonymni. ale pokud to chcete, tak sazejte! ja si je radsi vydelam!

 48. jo no..tkaky bych si ráda vydělla ale jelikož jsem student kterýmu není ani 18 a jsem ještě k tomu holka tak se dcl bblě schání brigáda by sis měl zkusit..a že si přes prázky vydělám 10 tisíc? to nic nepokryje…

 49. no víš kolikrát jsem si jí dala? a neboj nedávám si za nějakých 120 korun ale za 32 a nevim no…ono lidi si taky peníze na krabičku cigarety najdou

 50. Holandsko-španělský kouč pro pro Secret – Tajemstvi a Zákon přitažlivost, Mikah de Waart je zpátky!!
  Pojďte se zúčastnit již pátého! celodenního semináře v České republice o aplikaci „Secret“ – tajemství a zákona přitažlivosti do vašeho života. 9.10. od 10:00 v HUB, Drtinova 10, Praha 5 – Smíchov
  Fotky, reportáže, články a komentáře z již proběhlých seminářů a více info o Mikah na http://www.mikah.cz. Jazyk semináře: angličtina s tematickým tlumočením do češtiny. Cena: přihlášení do 30.9.2010 2.500,-, na místě: 3.500,-

 51. Ahoj, nejsem si jistý, jak správně plánovat své cíly, já mám totiž pocit, že věci, co jsou na mé tabuli a co se na ně nejvíce zaměřuji myšlenkami a představuji si, že už je mám, se tím oddalují a věci co si vzpomenu do minulosti, tak jsem si třeba řekl, že bych chtěl takovou a takovou ženskou a dál už jsem na to nemyslel a jednu dobu jsem chodil opravdu s přesně takovou chodil, a dokonce to nebylo časově zase tak daleko od sebe. Zajímalo by mě tedy, jestli je dobré se na to koukat pořád z jednoho pohledu, nebo vytvářet jiné a jiné pohledy na ta samá přání. Předem děkuji za radu 🙂

 52. Zdravím Bohouši, díky za Váš zajímavý příspěvek. Mou otázkou je: Co k těmto věcem cítíte? Jelikož je možné si cokoliv v mysli přehrávat a představovat, avšak nic k ničemu z toho necítit. A právě tento pocit působí jako urychlovač a pomáhá nám kýžené získat. A více pohledu zajisté spatří víc. Vyzkoušejte to však sám – pokud vám vyhovuje jeden pohled, používejte jeden. Pokud ne, dejte můžete volit alternativu. Nezapomeňte však ani na vytrvalost. Hezký den! Radek

 53. Já jsem asi moc velkej realista, ale to co jsem četl tady na diskuzi to mne opravdu dostalo :)) Buď jsem píšou lidi co provozujou semináře s podobnou tématikou a nebo jsou distributoři knih. Ale takový zhovadilosti co tu někteří píšete, to jsem opravdu ještě nezažil . Ale děkuji Vám moc, takhle jsem se už dlouho nezasmál xD

 54. aby Vam nespadli sanky…k tomu poz.mysleni…prectaj si knihu: Matrix:Bozsky Zdroj….mozno ta kvantova fyzika presvedci o niecom inom…asi ani netusis ako si svoj svet doslova vytvaras

 55. Dobrý den.Prosim nedal by jste mi kontakt na vas?Nejlepe email nebo icq.Velice rad bych se vás chtěl na par otazek týkající se ´´tajemství´´ zeptal.Pustil jsem si ten film vic jak 3x zasebou a udělal si i na papír poznámky ,a zapisoval to co mi přišlo nejpodstatnější,ale i přesto bych měl par otazek.A vzhledem k tomu že vi tomu zdřejmě rozumite jsem se rozhodl pravě vás požadat o kontakt.Předem
  děkuji a přeji hezký den.

 56. Podíval jsem se na tohle DVD a jen jsem zíral jak někdo tohle může brát vážně. A věřit tomu. Pozitivní myšlení je pro úspěch nutné. S tím, že jsme produktem svých myšlenek plně souhlasím. Ale tahle teorie, že když budu na něco dostatečně dlouho myslet, tak mi to vesmír dá (zákon přitažlivosti) je neskutečně stupidní.
  Tohle jsou líbivé motivační řečičky pro ty kteří nikdy nemůžou být a nebudou úspěšní. Pro ty co sedí doma v křesle myslí na to jak chtějí být úspěšní, bohatí, zdraví… ale zadek z toho křesle nezvednou, aby pro to něco udělali.

 57. Vše kolem knihy Tajemství je jen dobrý byznys. Souhlasím s tím, že je třeba myslet pozitivně, mít cíle a něco pro ně udělat, ale na to nepotřebuju tu knihu. Někteří lidé jsou tou knihou posedlí, to je k zasmání. Až budou všichni zdraví, šťastní, bohatí, atd., to bude hotová pohádka.

 58. Taky jsem se smála, až jsem se za břicho popadala. 🙂 Věřím v sílu pozitivních myšlenek, ale co píšou ti závisláci na Tajemství, to je k popukání. Už jen čekám na komentáře, že nebudu úspěšná a podobné zoufalé výkřiky závisláků. Jo a jsem krásná, zdravá, úspěšná a bohatá a mám skvělou rodinu a ten zbytek si přivolám. Určitě si ale nekoupím knihu Tajemství.

 59. Dobrý den, zajímalo by mě jestli by se mé přání po splnění mohlo vytratit. Proto se ptám, jestli bych v to měla věřit i poté co se mi to splní(samozřejmě myslím nehmotné věci)? Díky za odpoveď

 60. Dobrý den Anno dělate jen jednu chybu co se týče zákona přitažlivosti a tou je že v ní věříte.Věříte v to co neexistuje věříte totiž ezoterice a ne realitě.Až začnete věřit v realitu a odprostíte se navždy o té knihy a zapomenete na ní vše se hned vydaří:_)

 61. Dobrý den se Secretem jsme se seznámil před dvěmi lety.Uplně my obrátil život na ruby.Dnes jsem zdravý štastný a bohatý.Přečetl jsem ho hned několikrát.Celý život jsem byl obezní vážil 96 kilogramů ale díky tajemství jsme si začal říkat že jsem krásný a představoval jsem si že mám dokonalou postavu a opravdu zhubnuljsem 26 kilogramů přitom jím stejně a vůbec necvičím byl to zázrak.Poté jsem si představoval jak vyhraju ve sportce a opravdu se to stalo ted mám několik milionů a dálší my přibyli jak jsem si představoval jak my chodí místo dluhů šeky a opravdu Billy Gates zareagoval na mé poselství a posla my šek na neuvěřitelných 10 000 000 dolarů. Ted už jsem šatastný a bohatý.Představoval jsem si krásnou dívku že se mnou začne chodit a opravdu se tak stalo zazvonila my u dveří a pozvala mě na rande. Ted spolu chodíme a plánujeme rodinu.Jen díky Seceretu jsem ted Zdravý štastný a bohatý.Vřele všem doporučuji si tuto knihu koupit a pravidelně navštěvovat semináře s pozdravem Goka

 62. Ahoj moc ti fandim a duvěřuji že jsi vše dodržela ale má to malý háček postrádáš pokoru a ta je dúležitá k úspěchu a slovo hrozně opravdu moc pozitivně nezní tak k úspěchu dál.

 63. Od doby, co jsem viděla film the secret, mě tahle tématika úplně pohltila, začala jsem číst plno knih na toto téma a sledovat různé blogy a stránky na internetu. A najednou jsem se dostala i sem, za což jsem fakt ráda. A jestli jste jako já a zajímají vás motivační stránky, doporučuji blogerku, jejíž blog se jmenuje yourdream-yourlife.blogspot.com. Doufám, že tam posbírate nějakou inspiraci jako já a jestli víte o nějakém dobrém blogu, písněte mi do odpovědi-dík=)Sára

 64. Dobrý den opět vás zdravím.Řekněme si o tom jak Secret funguje.První věc co udělat abyste byli skutečně štastný bohatý a zdraví je koupit si tuto knihu.Tím to celé začíná.Pak musíte nakoupit co nejvíce knih z touto tématikou hodně audiokazet a pravidelně navštěvovat semináře.Určitě se to vyplatí.Já už jsem Zdraví ,štastný a bohatý.Ze svého domu jsem si udělal operační středisko.Každý den co stanu nedělám nic jiného než mám zavřené oči a představuju si jak ůspěšný mám den.dobře se cítím a lidé chodí za mnou .Každé přání se my již plnilo.Každý den vysílám vlny energie pozitivního myšlení které ke mně vábí lidi.Je to neuvěřitelné o nic se nestarám jen přijímám obchodní záležitosti.Dnes již musím končit ještě se ozvu:-) zdar a sílu přeji vám mnoho štestí

 65. su ludia veriaci a neveriaci.knizku tajemstvi som si precítala uz dvakrát,a patrí medzi moje najoblubenejsie.je to nádherná knízka,z ktorej sa clovek poucí.ked na to tak myslím,píse len o pravde.nie je to náhodou pravda,ze clovek má byt v zivote stastny?to je jeho jedinou ulohou v zivote.byt stastny.a k tomu aby bol stastny sa musí cítit dobre a radovat sa zo zivota a z malickostí.byt vdacní za vsetko,co máme.ved kolko detí nemá rodicov,surodencov,domov,a prácu.a co by za to dali.ale niekto si nevázi ani to.ked tak na to myslím,mne sa zatial splnilo vsetko co som si priala.ked som odysla z domova za prácou,byvala som na ubytovni.priala som si,aby som byvala v byte.splnilo sa.ked som bola mala,priala som si vzdy podkrovnu izbicku so stresnym oknom,aby som mohla sledovat vecer hviezdy.splnilo sa.byvam s priatelom,ktory ma presne taku izbu.priala som si,aby som mohla pracovat pri konoch..i to sa mi splnilo.priala som si,aby som uz konecne mala normalnu prácu,a nie pod agenturou.sice to trvalo pár rokov,ale teraz mám suprovu prácu,a konecne som normálne platená.priala som si ist ku moru,letiet lietadlom,vidiet Paríz,mat vlastnu macku,vsetko sa mi splnilo.mala som zdravotne problémy so zaludkom.pchali do mna doktori prásky a vraveli,ze to budem brat do konca zivota.ja som po troch rokoch povedala nie.stacilo.ja som zdravy clovek,a prásky nepotrebujem.prisla som domov,a prásky vyhodila do kosa.od vtedy nemám ziadny problem so zaludkom.a papám vsetko.mozno pre niekoho su to normalne bezne veci,ale pre mna to boli sny,priania,a ciele
  ktore sa mi splnili.a ja za to velmi dakujem.kazdy je individuál,a kazdy veri v nieco ine.som stastny clovek,a mám este dalsie sny,ktore sa mi urcite splnia.verím tomu.radsej budem cítat pozitívne knihy,nez pozerat na správy,na ktorych sa clovek len rozculuje, a aj tak s tym nic nespraví,a do zivota radosti nepridá.takze vsetkym,ktory veria,prajem vela radosti a stastia nevzdávajte sa svojich snov.

 66. Prosím vás můžu se zeptat jestli .. mohu mít vysněného kluka? :)) Pokud budu věřit v tajemství ?:) prosím odpovězte mi díky:)

 67. Ahoj , pokud jsi pozorně sledovala tajemství tak samozřejmě že můžeš ale také musíš věřit v sama sebe a mít se ráda protože až před tebou bude stát ten vysnění a ty si necháš hlavou proudit myšlenky jestli jsi pro něho dost dobrá a hezká tak celý tvůj cíl a sen je k ničemu.Mnoho úspěchů Iva

 68. Když si koupíš knihu, chceš se něco nového dozvědět, nic tajemného.
  Když si kupuješ další knihy, přestaneš sám sobě říkat, že něco nejde, protože v té knize Ti tvrdí opak a Ty tomu co je v té knize chtě nechtě uvěříš. Co je psáno, to je dáno, nic tajemného.
  Ze svého domu jsi udělal operační středisko – to jsi mohl udělat kdykoliv, Tajemství neTajemství – jen Tě to samotného nenapadlo, protože jsi myslel, že to nejde, nevěřil sis, nic tajemného.
  Každý den máš zavřené oči a představuješ si – neděláš nic jiného, než plánuješ – většina lidí neumí anebo nechce plánovat, je to totiž pro ně závazné a přemýšlet, to je otrava, nic tajemného.
  Každé přání se Ti vyplnilo – naučil jsi se dobře plánovat, nic tajemného.
  Lidé chodí za Tebou – věříš si a lidé věří lidem, kteří si věří, nic tajemného.
  Co tím chci říci? Že žádné tajemství neexistuje, není to žádná energie z kosmu, je to víra v sama sebe, nic víc, žádné mystérium. Kdo tvrdí, že to je nějaký klíč k poznání, tak lže a chce vydělat peníze na tom, že jsou lidé zoufalí, že neumí plánovat, nevěří si, nepřemýšlí o sobě a o světě kolem sebe. Těm nepůže žádná kniha ani seminář. Ty jsi k tomu poznání dospěl sám, protože jsi pochopil, jak myslet, a to nikoliv díky nějaké kosmické energii a systému přesvědčení, ale proto, že jsi začal racionálně myslet a zůstal při tom na zemi. Že na Tobě někdo vydělal balík, to je Tvá hloupost, ale to je teď fuk, člověk vyhodí zbytečně mnohem více peněz 🙂 To je můj názor. Ať Tvé plány vycházejí i nadále!!!

 69. Dobrý den kouči,odpovídám zřejmě na tvoji odpověď zajímá mě a nechápu kdo na mě vydělal?A ty nevěříš na kosmickou energii?Díky za odpověď velmi mne tvůj názor zajímá:-)

 70. Dobrý den pokud chcete konečně otevřít oči přečtěte si knihu Hand Book of Positive Psychology 2002 Snyder Lopez nebo našeho autora Jaro Křivohlavý. Konečně vám všechno dojde:-)

 71. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s aplikací tajemství pro získání zaměstnání. Již dlouho hledám práci, zajímalo by mě, jaké konkrétní kroky jste podnikali, abyste měli pocit, že už ji máte, abyste ji získali. Děkuji za radu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here