Čtyřhvězdičkový Ostrov: Ráj odpočinku uprostřed české přírody

0
943

Posezení v příjemném prostředí, obklopení pohodovým klidem přírody Českého Švýcarska, dostatek času na pročtení tak dlouho odkládané knihy, servis prvotřídní kuchyně, odlehčení tělu v relaxačním centru, procházka nebo cyklistická projížďka po okolních hradech a zámcích nebo jezerech a lesích… že už jen představa na vás pozitivně funguje a zanechává ve vás uklidňující stopu? A to jsme jen nastínili možný scénář jak skvěle relaxovat v prostředí hotelu Ostrov, možností je nepřeberné množství, posuďte sami.

Lokalita rodinného hotelu Ostrov blízko Národního parku České Švýcarsko zaujme zejména rozmanitostí alternativ využití času. Můžete si vybrat množství zážitků a cílů vašeho letního cestování. Kromě dokonalé přírody (lesy, parky, jezera) jsou v okolí hotelu i kulturní a historické památky jako jsou pamětní místa, hrady a zámky. Okolí hotelu Ostrov je naprosto ideální pro oddávání se krásám české krajiny. Objevíte zde romantická zákoutí a dramatické přírodní scenérie Českého Švýcarska, úchvatné pískovcové skalní útvary chráněné krajinné oblasti Labské pískovce, monumentální údolí ticha uprostřed lesů, kouzelná zákoutí a vyhlídky z Ostrovských skal a Tiských stěn. Celá oblast je rájem turistů i horolezců, pro které je zde 113 registrovaných lezeckých cest. V hotelu si navíc můžete půjčit kola a vyjet na výlet po skvěle vyznačených cyklotrasách. A pokud se vám nikam na výlet nebude chtít, můžete relaxovat ve skvěle vybaveném hotelu obklopeném přírodou…

Ubytování lze vybírat v pokojích nebo apartmánech, v hotelu je vyhřívaný bazén s protiproudem a masážními tryskami, parní lázeň i vířivka. Můžete si zde dopřát také masáže dle vašeho výběru. Večer oceníte skvělou restauraci s českou i mezinárodní kuchyní, a dle nálady nebo preferencí dokončíte například v hotelovém baru s tanečním parketem nebo u partie kulečníku.

Navíc hotel Ostrov je ideálním místem pro milovníky golfu, protože v jeho okolí se nachází hned několik golfových hřišť s dokonalou přírodní scenérií. Například Golf Club Libouchec je hřiště, které se nachází v chráněné krajinné Labských pískovců a hrát zde je opravdu zážitek. Stejně jako v Golf Areálu Janov v Českém Švýcarsku, kde je přírodní hřiště v pozadí pískovcových skal.

Stále váháte nad tolik odkládaným relaxačním víkendem nebo slibovaným pobytem v přírodě s rodinou? Hotel Ostrov i se svými čtyřmi hvězdičkami je zde pro vás, více na www.ostrovklidu.cz. Využít můžete například zvýhodněné ceny pro prodloužené pobyty na 3-4 dny nebo ještě zajímavější nabídku pro pobyt delší 5 dnů. O klid vašeho vozu se postará parkování v areálu zdarma s dohledem kamerového systému, o případné spojení se světem pro změnu bezdrátový internet zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here