Ze srdce Malediv: Anantara Dhigu Resort & Spa

1
1459

Příroda si zde žije svým vlastním tempem bez jakékoliv komerční agrese lidské civilizace, při návštěvě se automaticky stáváte účastníky harmonizujícího vztahu s úplně jiným světem. Konečně pochopíte, o jaké klenoty se ve své domovině plné továren a betonových staveb připravujeme a staneme se, byť třeba jen na malý moment, součástí velké přírodní magie.  

Právě na Maledivách se nacházejí romanticky laděné resorty vítající své nové návštěvníky otevřenou náručí. Poblíž letoviska Malé na atolu South Malé Atoll narazíme na luxusní maledivský hotel Anantara Dhigu Resort & Spa – bez nadsázky božský komplex opředený nadstandardní péčí o klienta s unikátní nabídkou doprovodných sportovních aktivit.

S vidinou nezapomenutelně strávených dnů na exotickém ostrově se můžete ponořit do temných hlubin podmořského světa, nebo se zapsat do kurzu surfařské školy. Vydejte se se šnorchlem objevit krásy nedotčeného království, kde je člověk pouhým hostem, anebo se naopak navraťte do vzdálené minulosti a vyzkoušejte si pod dohledem domorodého profesionála lov ryb přesně tak, jak jej naučil jeho otec.

Hotel byl vystavěn uznávaným architektem Muhamedem Shafeegem. Jde o 5 hvězdičkový resort poskytující útočiště až pro 110 zájemců o romantické nadvodní bungalovy a plážové vilky. Nechybí v nich ani takové detaily jako přípojka na iPod, rozměrná televize, zařízení na výrobu lahodné kávy nebo minibar s 24 hodinovým servisem, jejichž absencí by leckterý člověk ze západní civilizace možná i utrpěl. Ano, i zde. Každá z vilek se může pochlubit elegantní pergolou poskytující dokonalé zázemí pro spočinutí v přítomnosti. V naprostém soukromí.

A po náročném dni vás ukolébají něžné doteky a smyslný půvab tamních masérů a masérek. Maledivy jsou synonymem pro maximální odpočinek v bohem zapomenutém světě bez jakéhokoliv přídavku civilizačního ruchu. Nalaďte se na vlnu plnohodnotného života a utřiďte si svůj hodnotový žebříček, třeba právě v Anantara Dhigu Resort & Spa, týdenní pobyt si můžete dopřát i za necelých
100 000 Kč!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here