Úspěch v investování: Jediná jistá investice

0
2467

254140_10150178099732101_1136892_n

Co je investování? Proč vůbec a do čeho investovat? Jak s investováním začít? A jak v investování uspět? To jsou 4 zásadní otázky, které možná aktuálně řešíte i vy. A řešil je každý investor. A právě proto je tu kurz Úspěch v investování, v němž vám každou z těchto otázek detailně zodpovíme. Dostanete vše potřebné k tomu, abyste zkonstruovali ty nejpevnější základy, na nichž poté krok po kroku vybudujete svůj úspěch v investování. O čem tedy v investování jde?

Nechte peníze, ať za vás dřou 24/7!

Investování je vášeň, životní styl, sport, chuť se neustále vzdělávat, též symbolizuje svobodu v rozhodování i bohatý život. Investování vám mimo jiné rozšíří rozhled a váš světonázor, odkryje i vaši povahu a postoj k riziku, je tak skvělým prostředkem k hlubšímu sebepoznání. Především však přináší svobodu po všech stránkách.

Princip investování spočívá v odložení volných prostředků, namísto abychom tyto peněžní prostředky ihned spotřebovali (často utratili za věci, jež ve skutečnosti nepotřebujeme). Raději naše peníze uložíme do tzv. investice. A tato investice nám do budoucna vynese buď zisk, anebo ztrátu. Vizí investora je samozřejmě to, aby investice přinesla zisk, anebo přinejmenším ochránila hodnotu finančních prostředků. Zní to lákavě?

Zdravý “selský” rozum

Teď jedna skvělá zpráva – investiční dráhu za svobodou můžete zaručeně započít i vy, potřebujete k tomu nadšení,  vhodné znalosti a zejména zdravý selský rozum. Než se do toho bezhlavě vrhnete, měli byste si o investičním záměru zjistit a nastudovat co nejvíce podrobností, neboť právě na neznalost a nepřipravenost v budoucnu dojede a doplatí většina začínajících investorů. Zapomeňte na názory nějakých poradců, jde o vaše peníze, o které se nikdo jiný lépe nepostará. Pouze vy!

“Investice do kvalitního vzdělání je jedinou jistou investicí na světě”

Investování s sebou přináší nejen sladké plody úspěchu, ale i překážky a zklamání. Že učený z nebe nespadl, to ví každý z nás, proto se předem připravte i na pády, z nichž se bude zapotřebí poučit, rychle se oklepat a jít dál. Doporučujeme začít tím, že investujete čas do vlastního vzdělání. Investice do kvalitního vzdělání je jedinou jistou investicí na světě, žádné jiné zaručené investice neexistují! A proto je tu kurz Úspěch v investování.

Investování je ostrovem svobody, s nímž se spousta z nás seznámila díky Kiyosakiho Cashflow kvadrantu. Od dnešního dne není investování a označení investor pouze prázdnou frází. Investování je nejoblíbenějším pracovním sportem bohatých lidí, kteří znají něco lepšího než tvrdnout 5 dní v týdnu v práci. Najděte v investování koníček i vy, začněte konečně naplno budovat své bohatství a žijte naplno! Krok po kroku s Dreamlife.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here