Royal Villa: Když dovolená, pak jedině královská

1
1385

Cítíte, jak do sebe nasáváte životodárné sluneční paprsky, jako houba nasávající vlhkost po dešti? Máte zavřené oči a jediné, co je na tomto místě povoleno, je odpočinek. Královský odpočinek. Hlavou se prohání spousta myšlenek, chaoticky pobíhajících sem a tam, ovšem po chvíli ustanou a mysl se zklidní.

Ráno je pro vás na stole nachystána fascinující snídaně. Je složena z těch nejkvalitnějších voňavých surovin. Pouhé jedno kousnutí do sluncem provoněného rajčátka, podávaného jako příloha k rannímu švédskému stolu, a je vám jasné, že toto příjemné naladění, evokující pocit spokojenosti, vás bude provázet na každém kroku.

Profesionální trenér, usmívající se u vašeho vnitřního vyhřívaného bazénu, kde najdete i plně vybavenou nadstandardní tělocvičnu, dychtivě čeká, až provedete ranní fitness, které ještě více umocní pocit pohody, a to hlavně díky vyplavení endorfinů do krve. Kdo by přece netoužil po tom být extrémně úspěšný a navíc úžasně vypadající s pevným a zdravým tělem?

Jste příjemně unaveni a po pestrém obědě čeká v odpočinkovém pokoji milá usměvavá masérka, proškolená k zajištění uvolňující masáže přesně pro vás. Relaxační hudba dodá mysli potřebný odpočinek, díky němuž se začnou lépe rýsovat nové podnětné a inspirativní myšlenky na další úspěšné projekty.

Ztělesnění luxusu najdete právě v této soukromé vile v královském provedení, která se může pochlubit klidem a kouzlem okolního prostředí. Okázalost vily je neuvěřitelná. Snoubí se společně s propracovaným designem, uměleckými díly a předměty plnícími funkci jak dekorativního charakteru, tak i praktičnosti.

Pracovně zaměřené jedince nadchne i možnost komunikačního využití díky vysokorychlostnímu připojení k internetu, notebookům, faxům i tiskárnám se skenerem a spoustě dalšího. Vše je zde umístěno právě pro případ geniálního nápadu, vzniklého v  tak neuvěřitelně inspirativním místě.

To byl popis snového místa, určeného na dovolenou pro ty z vás, kteří mají rádi klidnou formu odpočinku. Že byste jej rádi navštívili? Nezapomeňte na fakt, že toto není jen snové místo. Popis patřil skutečnému prostředí, protože v The Royal Villa v Lagonissi na vás tohle všechno čeká. A protože je to opravdu královská záležitost, tak si na dovolenou připravte 50 000 amerických dolarů. Přejeme krásný výlet!

1 komentář

  1. Zvlášť ta poslední fotka je hezká. Jen tak ležet ve dvou na křesle, před sebou moře a popíjet nějaký drink. Ani bych k tomu nepotřeboval tu vilu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here