Hotel Aman: Orientální design v New Dehli

0
1637

Stěny chodeb jsou zdobeny půvabným krajkovým prolamováním, připomínajícím dekorace mešit. Nejedná se o pouhou okrasu, mřížka poskytuje stín a umožňuje volné proudění voňavého čerstvého vzduchu. Dokonale vyvážená rovnováha mezi tradicí a moderností umocňuje dech beroucí krásu hotelu.

V horkém indickém klimatu oceníte osvěžení v některém z bazénů, zejména po náročném dni v srdci historického města. Hotel Aman v New Dehli disponuje 67 pokoji, z nichž je 36 uspořádáno jako apartmá. Luxusní, pohodlné a elegantní vybavení je samozřejmostí. Harmonii své duše můžete obnovit v atriu hotelu, kde bujně  roste zelený bambus, nebo v jednom z privátních bazénů.
 
Často se říká, že během období monzunu v letních měsících je indický vzduch nedýchatelný. Je to vhodný okamžik osvěžit mysl i tělo v hotelových lázních. Dostane se vám péče, která je plná nečekané rozkoše a dodá vám tolik nové energie, že vám bude líto, až dusné horké dny pominou.

New Dehli je městem, které je navštěvováno pro své historické památky, muzea a nepřeberné možnosti nakupování, tyto se pohybují v rozmezí od tradičních bazarů a trhů až ke skvělým módním butikům, kde seženete i modely haute couture. Indický kalendář kulturních akcí se hemží festivaly a rozmanitou škálou náboženských slavností, jenž vám poskytnou nádherný fascinující pohled do této ohromující kultury. Historický odkaz města poskytuje okouzlující přehlídku britského koloniálního dědictví. To nejlepší z Východu a Západu navázalo v New Delhi harmonický vztah, našly k sobě cestu široké bulváry, stinné uličky, zelené parky a historické monumenty. Hotel Aman v New Dehli se nachází v těsné blízkosti více než 20 světoznámých historických památek.

Bezchybné služby i elegantní orientální styl hotelu si zaslouží pěti hvězdičkové ohodnocení. Usměvavý personál splní jakékoliv vaše přání. Budete mít jedinečný pocit, že všichni jsou tady právě jen a jen pro vás.

Za jednu noc v  hotelu Aman v New Dehli zaplatíte částku mezi 10 a 40 tisíci korunami. Více informací a možnost rezervace najdete na stránkách www.amanresorts.com/amannewdelhi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here