Tři skvělé hotely, ve kterých můžete strávit dovolenou v Egyptě

0
1474

Hotel LTI Akassia Beach Swiss Resort

Pětihvězdičkové hotely si mnohdy všechny hvězdy nezaslouží. Akassia Beach Swiss Resort ano. Hotel, který se nachází necelých třicet kilometrů od El Quesir nabízí svým návštěvníkům škálu služeb, kterou od „pětihvězdy“ očekáváte.

Aquapark s neuvěřitelným množstvím bazénů a tobogánů uchvátí milovníky vody všech generací. Totéž umí i přilehlá, sedmadvacet kilometrů dlouhá pláž. V hotelovém resortu najdete i bary (jak u bazénu, tak v hotelu samotném), restaurace, ale i obchody, směnárnu či lékárnu.

Hotel Intercontinental The Palace Port Ghalib

Dostat se do žebříčku TOP 25 egyptských hotelů na serveru tripadvisor.co.uk, vyžaduje vysokou kvalitu. V celém regionu kolem města Marsa Alam drží tento resort druhé místo v oblíbenosti. Návštěvníci, kteří se na dovolené v Egyptě ubytují v Intercontinentalu The Palace Port Ghalib, si na hotelu pochvalují především perfektní přístup personálu a vysokou úroveň služeb.

Pozornost v tom nejpozitivnějším slova smyslu upoutají i místní lázně nebo soukromá pláž se dvěma moly a korálovým útesem.

Hotel The Ritz – Carlton

Pouhých dvanáct kilometrů od pětatřicetitisícového Sharm el-Sheikhu se nachází luxusní hotel s dokonalým servisem a dechberoucím výhledem. Více než 300 pokojů nabízí nejvyšší komfort všem ubytovaným. Absolutním vrcholem nabídky je Sinai Junior Suite. Těchto apartmánů o velikosti cca 100 metrů čtverečných, s výhledem na moře a terasou najdete v hotelu pouze sedm. Zájezd do Egypta, relativně běžné destinace, se pak rázem mění v luxusní dovolenou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here