Silvestrovské Top 10: Kde byla nejlepší oslava?

0
1639
1. Las Vegas, USA
Je to Las Vegas, které se samo pasuje to role největšího zábavního kapitálu, města hříchu, pulzujícího města noci. A obzvláště během silvestrovského večera nemá žádné zábrany. Párty jak má být, ohňostroje explodující nad hotely, lidé hířící a veselící se, kasina jsou k prasknutí jak penězi, tak návštěvníky a drahé lahodné moky tečou proudem. Zábavní dómy a haly jsou přeplněny těmi nejlepšími baviči, na scéně se objevuje například i slavný iluzionista David Copperfield, který svými kousky stále fascinuje svět (o jeho vyjímečnosti čtěte zde), zatímco kluby hostí dlouhé seznamy celebrit včetně Paris a Nicky Hiltonových anebo bývalého manžela Britney Spears Kevina Federline. A třeba vás Las Vegas uchvátí natolik, že si pořídíte pozemek u uklidňujícího umělého jezera Lake Las Vegas a zatímco se budete přes týden věnovat adrenalinové ruletě nebo pokeru, o víkendech budete přicházet na jiné myšlenky u klidné vodní hladiny na zápraží svého domu. Článek o Lake Las Vegas naleznete zde.
2. New York, USA
Každoročně se dav stovek tisíc bujaře oslavujících lidí potkává na Times Square, jedná se o tradici datující se od roku 1906 a tak nezapomeňte být na místě mezi prvními, ať máte skvělý výhled na neony zalitou budovu, a neočekávejte, že se dostanete pryč dříve, než párty skončí. A pokud si říkáte, že by New York mohl být tím nejlepším místem pro závěr roku, zkuste vše spojit již s časem vánočním – přečtěte si náš inspirující článek Vánoce v New Yorku.
3. Boston, USA
Rodinný festival, gigantické sochy z ledu, ohňostroje i stylové procesí čistící bostonské ulice, tak vypadá první noc roku 2008 v páté největší metropolitní oblasti Spojených států. Celoměstský program, který nabízí na více než čtyřiceti místech zábavu, končí až hodinu po poledni.
4. Orlando, USA
Vězte, že Walt Disney tuto párty nevynechá. Walt Disney World Resort slaví nový rok 2000 zábavou v ulicích, delšími otvíracími hodinami a ohromnou spoustou ohňostrojů. Pokud fandíte animovaným světům, nenechte si příští takovou akci ujít! Zatím si můžete přečíst o společnosti Pixar.
5. Paříž, Francie
Nechte se vtáhnout do světa luxusu na slavné třídě Champs-Élysées (článek zde) a po nákupech vezměte do ruky láhev pravého šampaňského a běžte si najít to nejromantičtější místo, ze kterého je dobře vidět na Eiffelovu věž, která o půlnoci exploduje magnificentními výtrsky ohňostrojů a celá Paříž se postupně zahalí do nočního světla barevného veselí.
6. Cancún, Mexiko
Nejvýchodnější město Mexika nacházející se na Yucatánském poloostrově je známo pod přezdívkou “mexický karibik”. Pro ty, kteří milují slunce, pláže a moře, tanec i davy vlnících se milých lidí v ulicích, je Cancun tou nejlepší silvestrovskou destinací. Poblíž se nachází i magické město mayské kultury Chichén Itzá s pozoruhodnou pyramidou, která se nedávno stala novým divem světa (článek o mystickém městě zde).
7. Miami, USA
Popularita Miami stále roste neuvěřitelným tempem, a tak se z města stává jedna velká párty po celý rok. Výhodou je především teplé počasí, a po této ohromné párty roku můžete vycestovat do nedalekého ráje jachtařů na rekonvalescenci, článek o 207 kilometrů vzdáleném městě Kay West čtěte zde.
8. Honolulu, Havaj
Vroucí oslavy v Honolulu, nejlidnatějším městě Havaje, jsou velkým exotickým lákadlem. A jste-li fanoušky seriálu LOST, přijdete si více než na své na “ztraceném” ostrově Oahu, náš článek o ostrově naleznete zde.
9. Manila, Filipíny
Manila je o silvestrovské noci jedním velkým třeskem, párty a život naleznete na každém kroku a ohňostroje dalece přesahují dobu půlnoci a čerstvého příchodu nového roku. Podle čínské pověry je totiž nezbytné vymítit ďábelské duchy a přivést tak do města dobro.
10. Sydney, Austrálie
Příchod nového roku je v Sydney obrovskou událostí, zástupy lodí proplouvají kolem pověstné opery a davy lidí si užívají čekaní na půlnoční dvanáctiminutové ohňostrojové šílenství. Letos se dočkali 30 tisíc speciálních efektů a mnoha dalšího neuvěřitelného dění…
A jak jste strávili Silvestr Vy? Anebo už máte vybránu destinaci i pro závěr roku 2008? Přejeme Vám mnoho úspěchů, pevné zdraví a patřičnou dávku štěstí v novém roce.A pevně věříme, že se budeme i nadále setkávat u každodenních článků na Dreamlife.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here