IMAX Private Theatre: Futuristické domácí kino realitou

0
1764

Že probuzení nejdivočejších snů do přítomného okamžiku není jen nějaká dětská povídačka, o tom nás přesvědčil již nespočet osudů ze všech oborů lidské působnosti. Nyní přichází na scénu jedna z dalších hvězdných met těch největších snílků – plnohodnotné soukromé kino nejvyššího standardu. Probuďte se, to již není sen!

Ve vašem domácím kině od IMAXu si můžete vychutnávat filmové prožitky jak ve 3D, tak samozřejmě i ve 2D. Ty se budou odehrávat na plátně, jehož přesnou úhlopříčku si domluvíte individuálně přesně podle vašich potřeb. Tak i tak pro něj rezervujte bez mrknutí oka stěnu od podlahy až ke stropu, váš dechberoucí požitek navíc umocní um mistrů zvuku realizovaný v provedení 7 + 1, jenž nenechá v klidu ani jedinou buňku vašeho těla.

IMAX Private Theatre však jen tak nestrčíte do dodávky a nehodíte jej domů. Tak snadné to samozřejmě není. Na scénu totiž bezpodmínečně musí přijít profesionální architekt, jehož podpoří široký tým developerů, interiérových designérů i další řádka profesionálů z řad mistrů požitku, kteří nenechají ani nejmenší nuanci náhodě.

Jakmile práce těchto novodobých umělců skončí, vloží klidně ruku do ohně za to, že vaše privátní kino splňuje špičkový standard kina, jak jej chápe IMAX. Dokud tedy nebudou sedačky dopřávat spočinutí hodné králi, obraz nebude mít parametry v duchu “na ostří švýcarského nože” a akustika nebude sahat na rysku “jako v opeře v Sydney”, připravte se, že budete mít návštěvu. Za 1 milion dolarů, což je základní cena IMAX Private Theatre, však není možné vyžadovat nic jiného než naprostou dokonalost. Ve všech směrech.

A nyní oblékněte to nejlepší, co v šatníku naleznete, upravte se náležitě vrcholnému okamžiku, rozviňte červený koberec a do posledního doušku si užijte tu nejmajestátnější a nejemotivnější premiéru, kterou si vůbec může filmový milovník a požitkář dopřát – premiéru privátního kina.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here