Swarovski: Krystaly, kam se podíváš…

1
1798

Designéři se činí a do svých nápadů jsou schopni zamontovat kdeco. Takže není divu, že ani krystaly Swarovski nezůstaly opomenuty. Jsou zabudovány takřka všude, v postelích, stolech, pohovkách, židlích i v nábytku do koupelny nebo kuchyně. Existují dokonce i diamanty poseté záchody. Občas už se sice příliš nedá mluvit o dobrém vkusu, ale inspirace není nikdy zahození. Tak se kochejte.

Swarovského koupelna – pohlazení luxusem

Koupelna s krystaly Swarovski je přesně tím, co se dá představit pod pojmem luxusní. Malé kuličky se nenápadně objevují a blýskají ze skříněk pod umyvadlem, ze zrcadel, z vany, ale i z lustrů. Právě lustry a lampy jsou velice oblíbeným místem, na které designéři krystaly umístili.

Záchod posetý padesáti tisíci Swarovského krystalů stojí 75 tisíc dolarů, v přepočtu tedy něco přes milion korun. Působí opravdu originálně, ale nejspíš do něj budou investovat pouze ti, kteří skutečně neví, co s penězi. A zároveň tady hrozí, že pokud už jej koupíte, budete se snažit jej co nejvíce využívat…

Krystaly kombinovatelné snad se vším

Krystaly Swarovski jsou nejvíce kombinované se dřevem, s kovem nebo třeba s kůží. Obrovská výhoda je v tom, že se hodí snad ke všem materiálům kromě umělé hmoty. A výrobky jsou buď doslova poseté krystaly nebo jen sem tam třpytivý kousek nenápadně vykoukne.

Jen je skutečně třeba počítat s tím, že se ceny šplhají do nebeských výšin. Stačí si představit, kolik stojí obyčejný přívěšek na krk. Nábytek pak bude mnohonásobně dražší. Ale za ten lesk to určitě stojí.

Designéři skutečně někdy neví, co by…

A na závěr něco opravdu šíleného: Swarovského krystaly můžete mít klidně i na snowboardu. Jen dávejte pozor, abyste je cestou z kopce neztratili. Takový krystalek se bude ve sněhu hodně špatně hledat.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server Living.cz, přední český online magazín zaměřený na bydlení, dům a zahradu.

1 komentář

  1. Co si pamatuji tak Swarovski dělal vždycky kvalitní krystaly a šperky a naštěstí ani v průběhu posledních let se to nezměnilo. Zvláště mě potěšily kosmetické doplňky, které teď vyrábí a šaty B. Matragi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here