Music Hall Restaurant: Nejen kulinářský zážitek

0
1889

Restaurace Music Hall vznikla díky setkání dvou mužů, kteří chtěli něčeho dosáhnout. Jedním z nich byl Valério Berkovics, který snil sen o ideální francouzské restauraci. Druhý muž, Hervé Nepple, byl mladý nadějný kuchař s nápady, které neměly žádné limity. Sešla se tedy ideální dvojka pro tento projekt. A povedlo se.

V restauraci Music Hall vás přivítá 600 reflektorů a 16 milionů různých barev, které jsou všechny naprogramovány počítačem. Barvy se postupně mění jako velká pohybující se vlna. Reflektory jsou umístěny jak na stropech, tak na stěnách. Díky kosočtvercovému tvaru světel je vidět úžasný efekt kontrastu barev v kombinaci s exotickým dřevem, kterým je vybaven interiér.

V restauraci Music Hall díky pozitivnímu vlivu barev na psychiku nikdy neztratíte dobrou náladu. V kombinaci s nejlepší francouzskou kuchyní si budete připadat jako v nebi. Světelná show nikdy nekončí. Ať už zavítáte do světelné restaurace dopoledne nebo v pozdních nočních hodinách, vždy vás přivítají čarovná světla. Celý světelný systém, který restaurace využívá, je v Evropě skutečným unikátem.

V případě, že chcete prožít v restauraci romantickou večeři ve dvou, ideální volbou bude salonek. Zde vás okouzlí světelný řetěz, který navodí mimořádně romantickou atmosféru. Salonek je také vhodný pro pořádání soukromých večírků.

Ve večerních hodinách je pro vás  v sále Music Hall dále připraven hudební program. Ten si užijete se skvělým pianistou nebo nejlepšími DJs. Nečekejte ale bouřlivý diskotékový večer. Hudba je pečlivě vybírána, aby ladila s celým konceptem restaurace. Můžete čekat tóny, které vám zlepší náladu a při kterých si skvěle odpočinete.

Menu restaurace je ryze francouzské. Pochutnáte si na lehkých a svěžích pokrmech z nejlepší francouzské gastronomie. Od různých druhů předkrmů, přes hlavní jídla s masem nebo s rybami až po úžasné dezerty. K ruce vám bude příjemný proškolený personál, který se snaží vyhovět všem požadavkům náročných zákazníků. V nabídce jsou také vynikající koktejly, které uvítáte především ve večerních hodinách.

Restaurace Music Hall možná může někomu připadat jako bláznivé místo. Určitě je ale pro každého příjemné čas od času zavítat někam, kde se alespoň trochu odpoutá od reality. Vždy se zde budete cítit vítáni ve slavnostní atmosféře.

Blížící se svátek sv. Valentýna je možná právě tou pravou příležitostí vyzkoušet tuto úžasnou restauraci. Nalaďte se na francouzskou vlnu, oblékněte správné oblečení, které restaurace přímo doporučuje, a můžete vyrazit. Zážitek z atmosféry restaurace a nejlepší francouzské kuchyně vás rozhodně nemine.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here