Spa Village: Luxusní komplex na ostrově Pangkor

0
1681

Celý komplex je rozlehlý 300 akrů a nachází se na soukromém ostrově poblíž západního pobřeží Malajsie. Vše bylo řádně upraveno, abyste si mohli užít přímo pohádkovou dovolenou, kterou jinde nezažijete.

Máte na výběr z 140 luxusních chatek na pobřeží, ve kterých budete usínat při pohledu na slunce zapadající za horizont. Pokud ovšem nechcete bydlet v žádné chatce, tak si můžete zvolit jedno z 8 sídel, situovaných tak, aby splnily ty vaše nejromantičtější představy.

Vaše dovolená na ostrově Pangor se rozhodně neomezí jen na procházky po pláži a koupání v křišťálově čistém moři. Komplex nabízí celou řadu služeb, bez nichž by se luxusní dovolená v lázních neobešla. Ostrov je z poloviny pokryt pralesem, a tak se můžete projít mezi exotickou faunou a florou, kterou budete mít přímo na dosah ruky.

Celá řada světových specialistů se o vás postará tak dobře, že si po dovolené budete připadat mladší o několik let. Lázeňská obec se skládá z řady speciálně vybudovaných staveb, jež umožňují širokou škálu exotických procedur z Číny, Japonska, Indie, Thajska, Bali i Malajsie. Všechny programy spojuje fyzické a duševní zdraví, založené na procedurách jógy a wellness programů a doplněné o parní lázně. „Musíte vyzkoušet také naše čínské specialisty, kteří provádějí techniku obličejových masáží. Po jejich absolvování se budete cítit jako zcela nový člověk,“ láká k návštěvě jedna ze specialistek.

Spa Village komplex vám nabízí opravdu mnoho, ale nemusíte se bát, že vše nestihnete. S odbornými poradci si totiž můžete celé dny rozvrhnout tak, jak bude vyhovovat vám a nemusíte se tak omezovat vůbec v ničem.

Pokud vás zaujaly jedny z nejluxusnějších lázní světa na malebném ostrůvku poblíž Malajsie, můžete si výlet okamžitě objednat. Stačí vám jen 17 tisíc za jednu noc – ale za tuto cenu si opravdu užijete nejluxusnější lázeňskou dovolenou, o které se vám bude zdát ještě dlouho po jejím skončení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here