Seminář: Mentalita úspěchu a techniky kontroly mysli z bojových umění

0
1587

Četli jste už  nějakou knihu o tom, jak se stát úspešným? Například od spisovatelů jako Napoleon Hill, Robert Kiyosaki, Dale Carnegie a dalších. Všichni vám sdělí, že stav vašeho úspěchu je jako teplota v místnosti, a vaše mysl je termostat. Chcete-li zvýšit teplotu, musíte změnit nastavení termostatu. A naopak, můžete se všemožně snažit změnit teplotu v místnosti, termostat ji vždy postupně vyrovná na tu hodnotu, na jakou je nastavený. Každému je jasné, jak se mění teplota na termostatu. Stačí zmáčknout znamínko “+”.  Jak se však mění nastavení mysli na úspěch?

Odpověď na tuto otázku odhalíme spolu s motivačním rečníkem a koučem Markem Dzirasou a sedminásobným mistrem karate ČR Pavlem Moricem na interaktivním semináři Mentalita úspěchu a techniky kontroly mysli z bojových umění.

Objavíte a naučíte sa používat sílu vaší mysli. Odhalíte sílu vašeho podvědomí a naučíte sa programovat mysl na podvědomé úrovni.
Vyzkoušíte si interaktívní, praktická cvičení z bojových umění, které vám zdokonalí vaši pozornost a přesnost (není třeba dobrá fyzická kondice).
Začnete myslet mimo vyježděné koleje. Je možné uvěřit v zdánlivě nemožné a vidět možnosti, řešení a odpovědi, které ješte nejsou hmatatelné.
Metody z KARATE pod vedením mnohonásobného mistra ČR vycvičí vaši rovnováhu a schopnost vystihnout správný okamžik.
Odhalíte vnitřní přesvedčení, které vás jako lepidlo drží v mentalitě nedostatku a zabraňují vám přejít k mentalitě hojnosti a dosáhnout velkých úspěchů.
Dozvíte se, proč se nemusíte bát konkurence. A též proč právě tento strach od vás odhání největší příležitosti.
Techniky asijských učení otestují vaše nasazení a naučí vás zvládat tlak a neunáhlovat se.
Naučíte se čelit destruktivním emocím – vyrovnáte se s pocity jako zlost, frustrace, zklamání, křivda a dalšími.

Tento interaktivní seminář se uskuteční v sobotu 17.11.2012 v prostorách Hotelu Gate One v Bratislavě. Máte-li zájem zúčastnit se, můžete si zvolit mezi VIP vstupenkou za 108 Eur, anebo standardní vstupenkou v ceně 58 Eur. Registrací získate bonusy v celkové hodnotě 126,60 Eur ZDARMA. Rezervace vstupenek a více informací o semináři naleznete na oficiálních stránkách semináře. Tešíme se na setkání s vámi – s příznivci osobního rozvoje naladěnými na úspěch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here