Pulau Joyo: Zažijte dobrodružství trosečníka

0
1510

Pulau Joyo se nachází na indonéském soustroví Riau a je letecky snadno dostupný například ze Singapuru. Tropický ráj obklopuje průzračné moře, bílé pláže i původní vegetace. Pokud ale ztroskotáte právě tady, nemůžete se tak úplně nazývat trosečníkem ani smolařem. Tento ostrov je totiž obydlený. Nikoli divokými kmeny a kanibaly, nýbrž jedinečným, a přesto velice vkusným přírodním luxusem, o kterém si i mnohé hotelové resorty mohou nechat zdát.

Na ostrově najdete osm plážových vil a paláců, které splývají materiálem i barvami s přírodou. Přichystané tu navíc máte královské lože na spaní a obývací pokoj je propojen s terasou, kde se nabízí krásný výhled na moře. Veškerý luxus a servis tak nenaruší celkovou atmosféru trosečníka, tropického ráje a relaxace, jenom vám ztroskotání o trochu zpříjemní a díky vlastnímu baru umožní i přežít. Takže je nakonec jen na vás, pro jaká dobrodružství se rozhodnete.

Moře nabízí množství aktivit, včetně šnorchlování, rybaření a oblíbené jsou také výlety na pronajatých (a opět velice luxusních) jachtách. Je tu zde rovněž připraven bazén přímo v centru ostrova, kino Paradise, stolní hry, badminton, tenis či plážový volejbal. Západy slunce i horké podnebí jsou jako stvořeny pro večerní jógu a meditace na pláži.

Pulau Joyo se navíc stal snovou destinací pro mnoho zamilovaných párů, jež chtějí v sepjetí přírody uzavřít manželství a prožít tak zcela nezapomenutelnou svatbu, líbánky či jakoukoli další romantiku v soukromí.

Od Pulau Joyo očekávejte více než splnění svého dávného snu. Dokážete se tu naladit na vlnu pohody a s nabízenými wellness službami i na vlnu nekonečné relaxace bez starostí a stresu. Připraveni na druhou stranu buďte i na počáteční šok, neboť tato dovolená se opravdu odehrává na pustém ostrově. Takže zapomeňte na mobily, na vyřizování emailů i vkládání fotek na Facebook a místo toho se zaposlouchejte jen do dunění vln, šumění moře, zpěvu ptáků a dalších zvuků ráje. Vstávat můžete za úsvitu, celé dny se věnovat sportu, svým blízkým, svým myšlenkám i svému tělu. Zde jste v naprostém bezpečí, daleko od západní civilizace. Zde jste trosečníky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here