Only Watch 2011: Luxus pro dobrou věc

0
1668

Only Watch je výjimečná akce, která se koná pouze jednou za dva roky, vždy však jde o velkou událost s nezapomenutelným koncem. To je tak, když se sejde 40 nejlepších hodinářských značek na světě se svými unikátními modely, jež jsou vyrobeny exluzivně pro tuto příležitost. Zúčastní se charitativní aukce a pomohou tak výzkumu Duchenneovy muskulární dystrofie.

Do aukce jsou připraveny speciální modely určené pro vášnivé sběratele. Díky nejžádanějším značkám je zaručena ta nejvyšší kvalita v kombinaci s divokou kreativitou. Jedná se tedy o kousky, které jsou pro sběratelé skvělou investicí, ale také srdcovou záležitostí.

Duchenneovy muskulární dystrofie (DMD) je vrozené onemocnění, které je způsobeno mutací genu. Toto smrtelné onemocnění se vyskytuje u chlapců a je prozatím bohužel neléčitelné. A právě proto je tu Only Watch, aby vytěžené peníze putovaly na výzkum této zákeřné choroby a na tvorbu možného léku. Od posledního ročníku Only Watch, který se konal v září roku  2009, bylo 18 vědeckým týmům darováno celkem 2,5 milionu eur.

Letošní ročník Only Watch 2011 je již čtvrtým v řadě a bude se konat 23. září v Monaku v hotelu Hermitage. Koná se pod záštitou samotného knížete Alberta II., což celé události dodává ještě větší dávku exkluzivity. Celý výtěžek z dražby bude věnován opět na podporu výzkumu DMD. A že bude z čeho vybírat… Charitativní aukce se zúčastní celkem 40 nejprestižnějších hodinářů z celého světa se svými unikátními modely hodinek – Only Watch, tedy jediné hodinky.

Těšit se zde můžeme na prvotřídní značky Audemars Piguet, Bell & Ross, Blu, Blancpain, Bovet Fleurier, Breguet, Celsius X VI II, Chanel, Chaumet, Chopard, Corum, Cyrus, De Bethune, Delacour, Dewitt, Franck Muller, Frederique Constant, Girard-Perregaux, Glashütte Original, Harry Winston, Hermes, Hublot, Ikepod, Jaquet Droz, Laurent Ferrier, Louis Vuitton, Maurice Lacroix, MB&F, Montblanc, Patek Philippe, Piaget, Richard Mille, Romain Jerome, Tag Heuer, Ulysse Nardin, Urwerk, Vacheron Constantin, Van Cleef &Arpels, Vulcain a Zenith.

Všechny speciální modely budou představeny postupně celému světu od 26. srpna do 17. září. Přehlídka končí přímo v Monaku na Monaco Yacht Show. Poté už se jen můžeme těšit na samotnou aukci v hotelu Hermitage.

Pokud se řadíte k milovníkům luxusních hodinek, na této akci jednoduše nesmíte chybět! Krása, luxus, extravagance a kreativita v kombinaci s charitou. Není nic lepšího než spojit krásné věci s užitečnými. A právě to se vzorově daří projektu Only Watch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here