Fascinace týdne: Bugatti proniklo do Ruska

0
1275
Bugatti slavnostně otevřelo salony v Rusku
Už bylo na čase, aby se Bugatti také prezentovalo v jedné z nejvlivnějších zemí světa. Vždyť odsud pochází nemálo světových miliardářů a i přes jejich celosvětové působení je přinejmenším nevhodné, nenabídnout jim své nejrychlejší a nejdražší auto světa domácím dealerem značky. Rusko se tedy dočkalo a konečně i v tomto měřítku srovnává Moskva krok se světovými metropolemi. Nejenže spoustu z nich překračuje mílovými skoky svými cenami a náklady na živobytí, New York dokonce o 34%, ale umisťuje se ve většině žebříčků jako vůbec nejdražší město planety Země. Takže konečně je Bugatti v Rusku a párty mohla začít, na oslavy zavítali nejvyšší představitelé stejně jako nejvýznamnější potenciální zákazníci. Vše se odehrálo v Barvija Luxury Village, kde nedávno Maserati představovalo svůj nový model GranTurismo. Zde byla představena dohoda se společností Mercury, která se specializuje na dovoz luxusních a neobyčejných věcí do Ruska. Vozy Bugatti se tak v autosalonech postaví po bok značky Bentley. Tento významný milník nemohl zůstat bez průvodního modelu Veyron 16.4, který dostal cenovku 1,7 milionu euro a za tuto cenu doufá vedení Bugatti prodat v Rusku nejméně desítku vozů Veyron. První ruský model má už údajně i svého majitele a vypadá to, že budeme muset Rusko sledovat čím dál častěji.
Lamborghini pečuje o své fanoušky a nabízí vánoční balíček
Speciální kolekci představilo Lamborghini, celý vánoční set zahrnuje svíčky, ozdoby na stromeček, nástěnný kalendář, dvacet přání a značka myslí i na děti. V kolekci totiž naleznete dokonce i automobilové omalovánky. Stejně agresivní jako jejich automobily je kolekce v extravagantní oranžové barvě, naopak velmi luxusně působící je fialovošedá alá model Reventón. Baňkovité ozdoby na stromek honosně ukazují logo značky Lamborghini a připomínají model Gallardo Superleggera, stejně tak okázale působí i svíčky s logem, hrdost na zuřícího býka je více než patrná. Přání jsou opět zaměřena na vyprodaný model Lamborghini Reventón, nástěnný kalendář pochopitelně shrnuje celou produkci značky a pokud i přes všechny krásy této pozornosti toužíte po jednom z modelů značky, Lamborghini nabízí své vlastní oficiální modely od nejmenších velikostí až po 1:18.
Ferrari má svou limitovanou edici Segway
Jestli jste zatoužili po nějaké italské sportovní značce a malý model od Lamborghini vás neuspokojí, protože se potřebujete nějak dopravovat, je tu populární jezdítko Segway s úpravou a v barvách nejslavnější italské značky Ferrari. Partnerství dvou značek vyústilo v limitovanou edici osobních transportérů i2, respektive zaměstnanci Ferrari již toto vozítko testovali nějaký ten čas ve svých továrnách a dopravovali se po interiérech, nyní se však rudé závodní přibližovadlo s logem Scuderia Ferrari dostává do prodeje. A to za 240 tisíc korun, kdo by se nezasnil, mít své vlastní Ferrari za tuto cenu! S dvoukolovým prostředkem Segway i2 dojedete až 40 kilometrů bez nabíjení baterie a to rychlostí překračující 20 km/h…
Dreamlife buduje vlastní i Vaše sny!
Jak je vidět, slavné automobilky ani v zimě neusnuly a přes nízké teploty po celé Evropě jedou na plný plyn, a když ne se svými supersporty, tak alespoň se svým obchodním oddělením. Ani Dreamlife nespí, naše každodenní články s nadšením sleduje stále více a více čtenářů a každým týdnem dosahujeme nových rekordů v návštěvnosti. Jsme hrdí jak na naše dílo, tak i na naše čtenáře! Kterým tímto děkujeme za přízeň a těšíme se na další skvělé společné zážitky. Na plné obrátky nejede však pouze redakce se články, ale i sekce pozadí pro Vaši plochu a také pečlivě vybíraná videa. Je to až neuvěřitelné, za poslední tři týdny přibyla videí více jak stovka! Stačíte je sledovat? Pokud ne, vybrali jsme pro Vás pár opravdu neobyčejných, které stojí za vidění ne jednou, ne dvakrát, ale i vícekrát! Těšte se na ně, jsou pod článkem. Jako jedni z mála médií na našem území i ve světě Vám stále nabízíme videa i ke stažení, abyste si je mohli užívat na cestách nebo bez připojení k internetu. Tím však nekončíme a s rostoucími rubrikami, které by již nyní vydaly na několik tučných knih, spustíme příští týden nový projekt, nechte se překvapit a nenechte si tuto událost ujít! Vystiženo větou realizačního týmu Dreamlife: “Bude to pecka!

Úspěšný a příjemný nový týden
Vám za tým Dreamlife.cz přeje
Tomáš Novotný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here