Nová rubrika: Inspirující příběhy kolem nás

0
1575

Bill Gates, Warren Buffett, Donald Trump, Oprah Winfrey,..a tak by se dali jmenovat další a další, jejichž příběhy jsou naprosto fascinující, inspirující a ohromující a jejich výsledky rovněž. Jenže pokud čteme o velikánech a jejich úspěchu, ano, jejich příběh nás dokáže vzít za srdce. Pár jedinců podnítí k činům, avšak ruku na srdce, ve chvíli, kdy se měříme s “obry”, nám do hlavy vstupuje tichý, leč velmi silný hlásek, jenž neústupně našeptává: “No jo, ale to je přece Bill Gates, s ním se nemůžeš srovnávat, ty nikdy nebudeš jako on.” Má sice pravdu, vždyť můžeme být ještě lepší, avšak spíše slyšíme jen první část věty.gates

Ale my v Dreamlife jsme se rozhodli, abyste si začali uvědomovat právě tu druhou část větyVěříme totiž, že každý člověk je jedinečná osobnost, která se neustále rozvíjí a roste. Máte v sobě obrovský potenciál, který je bohužel často nevyužitý. A dokážete mnohem víc, než si myslíte.

Proto jsme se rozhodli naše stránky rozšířit o novou rubriku Inspirující příběhy kolem nás. Z jakého důvodu, ptáte se? Když nám nedají potřebnou odvahu k činům ti největší, tak kdo? Ano, zapomínáme, že spousta inspirujících příběhů, je všude kolem nás, o úspěchu, překonávání sebe i nemocí, o odrazení se ode dna.

“Chcete-li dát lidem sílu, ukažte jim váš příběh.” čínské přísloví

Když totiž uvidíme, že to dokázal “náš soused”, je to možná to, co nás přinutí si konečně říct: “Tak já to tedy dokážu taky.” Nezapomínejme, že než si takový Bill Gates vybudoval své jméno, byl to také nejdřív jen kluk ze sousedství, které měl možná až moc přehnané sny, řekl by jeden. Ale tím, že se nenechal zastavit strachem, překážkami a rozhodl se jít za svým snem, tak možná právě díky tomu se stal nejbohatším člověkem na světě.

Chceme vám ukázat příběhy, které jsou možná potřeba jen na začátku cesty za úspěchem, ale jejich odhodlání vás nadchne. Příběhy, kdy nešlo o peníze, ale člověk se musel postavit tváří tvář smrti a tím si i uvědomil mnoho věcí v životě. Příběhy, které ukazují naši velikost a dávají nám potřebou sílu, ale hlavně naději.

Dále bychom vás chtěli požádat, pokud víte o někom nebo vy sami jste zažili něco, o co byste se rádi podělili, vaše podměty či kontakty na lidi se silným příběhem zasílejte na elena.olivarez@email.cz , do předmětu inspirující příběh – (název příběhu). Pokud nás příběh zaujme, rádi se s vámi spojíme a dohodneme na spolupráci.

Váš tým Dreamlife.cz

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here