Je čas začít znovu snít

0
2558

Žijete život v souladu s vaším snem anebo jste o své sny byli připraveni? V dnešní době je docela snadné o ně přijít. Nejrůznější média nás neustále bombardují zprávami o lidských slabostech, o zločinech, korupci a kriminalitě. A nezapomínejme na slova lidí kolem nás, kteří se o něco v životě pokusili, avšak neuspěli. Vypadá to, jako by nám chtěli vzít naději a schopnost snít. Jako by všechno intenzivně pracovalo na tom, aby nás zbavili našich snů. Jak se jim tedy ubránit?klidekkk

Jsem přesvědčena, že nezáleží na tom, kde se v životě nacházíte, jak těžké to na první pohled vypadá. Odpověď na dilema, kde jste a kde chcete být, je pouze ve vaší schopnosti znovu snít.

„Jestliže o tom můžete snít, můžete to dokázat.“ W. Disney

Sny nám dělají život hezčí a zajišťují naději pro budoucnost. Ano, v životě budete čelit překážkám a lidem, kteří se budou pokoušet umlčet váš sen. Avšak my z Dreamlife, se snažíme alespoň příběhy ostatních, vás přinejmenším povzbudit a inspirovat, abyste se dokázali nad tato protivenství povznést a následovat své sny.

Jste vysokoškolský student, který uvažuje o tom, jak dál pokračovat v životě, zvláště, drží-li v rukou čerstvý titul?…Je čas znovu začít snít.

Byli jste propuštěni ze zaměstnání? Ať už byl důvod jakýkoli…Je čas začít znovu snít.

Zkrachovalo vaše podnikání? A vy v mysli máte především to, jak zaplatit všechny složenky…Je čas začít znovu snít.

Anebo jste důchodce, který uvažuje o tom, co bude dělat příštích 30 let svého života. V tom případě…Je čas začít znovu snít.

Sny jsou jednoduše touhy promítnuté do budoucnosti ve formě cílů. Dávají nám důvod, abychom ráno vstali a smysl našemu jednání. Probouzí v nás zaujetí pro život, jež stojí za to žít. Tedy, jste připraveni? Jste připraveni začít znovu snít?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here