Nejdražší lodě pro charter: Boadicea

0
1386

Co může být lepšího, než relaxovat u oceánu v luxusním letovisku, vedle sebe vychlazený nápoj a číšníka připraveného splnit každé vaše přání? Což takhle mít toto a ještě mnohem více na palubě luxusní megajachty? A místo toho, abyste se dělili o bazén, saunu a vodní atrakce s cizími lidmi, jedinými hosty jsou vaše rodina nebo přátelé a téměř každá akce je soukromá. Tak tohoto a mnohem více se vám dostane na palubě elitních jachet, které tvoří deset nejdražších nájemních lodí na světě.

Náš seznam zahrnuje pouze motorové jachty, které jsou k dispozici a zároveň jsou určeny veřejnosti, nikoliv jenom přátelům majitele. Vynechali jsme jachty, které pronajímají jen jednotlivé kajuty, raději jsme se zaměřili na ty, které poskytují soukromé párty. A jak uvidíte z našeho seznamu, o hosty je postaráno nespočetnými speciálními způsoby. Tak se zasněte a užijte si to. Kdo ví? Možná jednou bude jedna z těchto jachet na týden vaše.

Boadicea
Boadicea, která v našem pomyslném žebříčku zaujímá 10. pozici, je pojmenována po významné postavě britských dějin, keltské královně, která vedla v polovině prvního století významné povstání proti Římské říši.

Se svými téměř 71 metry patří Boadicea mezi největší jachty určené ke komerčnímu pronajímání. Jachta byla uvedena poprvé do provozu v roce 1999. Boadicea je příkladem dokonalosti a umu uznávané holandské loděnice Amels. V současné době provozuje jachtu společnost Burgess Yachts, která se specializuje na pronájem luxusních jachet.

Boadicea nabízí ve svých útrobách jak dostatek soukromých místností, tak mnoho otevřených prostor, stejně jako naddimenzovaný prostor na svých palubách, je proto ideální pro privátní a komerční zábavu. Pro své hosty má k dispozici pět palub včetně obrovské verandy. Pocit prostoru a volnosti je na palubě velmi působivý, všechny zadní paluby stejně jako celá horní paluba jsou volně k dispozici přítomným hostům.

Přesto, že se jedná o nejlevnější loď v žebříčku, do vybavení jí nic nechybí. Je vyparáděná a plná vodních atrakcí. Luxusní ubytování je samozřejmost. V jednom ji lze ale oproti zbývajícím lodím v žebříčk vyzdvihnout. Jako jediná klade velký důraz na individuální pěči svých pasažéru. Dvanácti až čtrnácti hostům je k dispozici 26 členů posádky. Z vodních atrakcí je asi nejzajímavěší bazén s instalovaným protiproudem. Hosté tak mohou plavat proti proudu a nejsou omezeni skutečnou kapacitou bazénu. Jachta je dále vybavena rybářskou a potápěčskou výzbrojí pro všechny pasažery.

No a pokud se unavíte celodenním hraním, plaváním a dalšími atrakcemi, určitě uvítáte malé palubní kino, které je připravené pro 14 hostí. Vhod přijde také pětihvězdičková kuchyně.

Máte-li zájem jachtu místo pronájmu rovnou koupit, je k mání za 79 milionů eur.

Článek vám v rámci exkluzivního partnerství přináší server NaPalubu.cz, jediný český magazín z oblasti lodí, charteru a života na moři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here