Úžasný kurz sebeuvědomění dospěl do své 1. čtvrtiny

5
1440

Pokora, vděčnost, štědrost, velkomyslnost, pomocná ruka druhým… To vše patří mezi základní rysy tohoto videokurzu. O tom se již mnoho z vás na vlastní kůži přesvědčilo. Jedná se o profesionálně vydlážděnou cestu plnou hlubokých pravd. Díky ní chápeme lépe jak ostatní, tak i sebe samotného. Konečný bod této cesty je pojmenován štěstí. Náš průvodce je velice zkušený mazák, máme opravdovou kliku!

Zpočátku jsme v redakci dlouho řešili otázku, zda se do překladu kurzu vůbec pustit a zpřístupnit ho i vám, čtenářům, kteří angličtinu plně neovládáte. Nakonec, díky vašemu enormnímu zájmu, jsme se přece jen do překladu pustili. Ukázalo se to jako to nejlepší možné rozhodnutí! Moc vám děkujeme, že jste nám toto rozhodování ulehčili.

Kde jsou položeny základy a odkud pocházejí základní myšlenky kurzu, to se můžete dočíst v článku úvodním. Spíš si zrekapitulujme, jaké epizody jsme již mohli zhlédnout. Ohlédněme se nyní společně na 12 publikovaných epizod. Co jsme se z nich dozvěděli a naučili?

Zpočátku kurzu jsme probrali důležitost sebeuvědomění. Proč je vlastně tento kurz tak důležitý? Proč bych já sám měl chtít být sebeuvědomělý a pokračovat ve studiu tohoto kurzu? Následovala epizoda o důležitosti chybování. Mimochodem zalistujte a zjistěte, kolikrát je v článcích našeho magazínu zmíněno, že chybování je jediný způsob, jak se něčemu skutečně přiučit? Je to jedna z úplně nejdůležitějších epizod, a proto je hned na začátku tohoto kurzu.

Následovaly epizody o odproštění se od své minulosti, důležitosti víry v lepší zítřky, tématu komfortní zóny, moci dvousloví „Já jsem“, tvorbě času na to, co je skutečně důležité, žití v přítomnosti a bez předsudků, čerpání informací ze zdrojů vesmíru, čtyř dohod a nakonec díl s tématem odvahy. Také jste již dostali možnost vyjádřit se v anketě, která z epizod pro vás byla tou nejpřínosnější. To je ale skutečně velice těžké posoudit. Každý má již jistě svého favorita a uvízl mu odlišný střípek epizody, než střípek někoho druhého… To je ale přece to nejvíce fascinující! Naše mysl si sama vybírá kousky skládačky, které nejvíce postrádá. Neexistují dvě totožné skládanky – tento proces je proto tak jedinečný a zároveň vzrušující!

Dám vám svůj tip: Já osobně považuji za jednu z nejpřínosnějších epizodu číslo 7, kde Will výstižně vysvětlil fungování našeho vědomí a nevědomí. Odhalil, dá se říct, tajemství k filmu Tajemství. Jednoduše nám podal fakta, proč u někoho afirmace fungují a u druhého ne. Proč někdo dosahuje svých cílů a někdo ne. Takto jednoduše popsanou funkci vědomí a nevědomí jsem ještě nikdy nikde neviděl! Tento díl vřele doporučuji!

A jak již jistě také víte, ke konci každého dílu je navíc cvičení. Tímto cvičením se mnohem rychleji vžijeme do dané problematiky a mnohem snadněji ji pochopíme. Jsou díly, které nám zpočátku vůbec nedávají žádný smysl, myšlenky lze neskutečně těžce pojmout a celé se nám to zdá otočené vzhůru nohama. A právě na konci dílu je ten klíč. Klíč, který když použijeme, naše mysl se náhle odemkne. A najednou je úplné jasno… Praktikujete poctivě každý týden doporučené cvičení? Jestli ano, jistě jste již zaznamenali něco nového. Těžko se to popisuje, ale „něco“ okolo vás se jednoduše děje jinak. Souhlasíte se mnou? Tyto rady a cvičení vycházejí z mnohaleté praxe a zaručeně fungují – to by v tom byl čert, aby se věci v dobré nezačaly obracet!

Takto profesionálně zpracovaný kurz, za který navíc nemusíte nic platit a můžete ho sledovat z pohodlí domova – to je neuvěřitelná příležitost, co říkáte? Najít si 5 minut týdně a tím vždy udělat další jistý krok na schodišti životního úspěchu? Tento kurz je skvělým doplněním obsahu Dreamlife.cz! A je to opravdu veliká možnost k pohybu životem směrem kupředu.

A závěrem článku ještě dodatek: Budeme velice rádi, když se s námi i ostatními čtenáři v diskusi podělíte  o své zkušenosti. S Willem jsme v neustálém kontaktu a i on se upřímně těší na vaše ohlasy! Dále: Uvítali byste možnost přehrávat videa přímo v přehrávači na stránce, než ho stahovat do svého počítače? Bylo by pro vás toto řešení výhodnější? A pokud máte zájem, můžete si přidat Willarda jako přítele na Facebooku. Moc se těší! Za odměnu budete každým dnem dostávat moudré povzbuzující věty od největších myslitelů a mudrců všech dob.

5 KOMENTÁŘE

  1. Lidé, kteří čtou a poslouchají všemožné knihy a audio o úspěchu jsou politovánihodní. Jen to vypovídá o jejich labilitě. Kéž by si raději vzali učebnici chemie a pracovali na léku k rakovině, než pitomými knihami léčili svůj nedostatek peněz.

  2. No, ja si myslim na to, aby byl vyvynut lek na rakovinu museji byt penize a kdyz nejsou tak nebude ani lek, nebo myslite, ze se vyrobi z vymackanyho citronu? (ktery taky musite zaplatit). Pokud ho udelate bez pouziti penez mate u me velky plus. Ke zbytku komentare se nema cenu vyjadrovat.

  3. Tak proč ne, když díky knize pracujete jen třetinu obvyklý doby a máte 5ti násobek obvyklého platu. 🙂 Ale přiznávam, asi jsem stále politováníhodný. :o)

  4. A co když právě v těchto knihách, audiích a videích je ten lék schován? Co když si jakýkoliv lék dokážeme vyrobit sami? Náš mozek a duševní síla jsou neskutečě mocné, jen je využít. Žijeme v době robotů, automatů. pohodlí, přepychu a hojnosti, ale jaksi zapomínáme co je to život a jak a proč žít. Budou-li zde neustále lidé, kteří nás naučí pochopit a využít nejen fyzické, ale hlavně duševní s duchovní možnosti, pomohou daleko více. Většina lidí si ani nedovede, možná ani nechce, nebo nemá čas, si uvědomit možnosti své vlastní mysli. Jaká to škoda…….

    Týmu Dreamlife mnohokrát děkuji, začal jsem mít negativní myšlenky, tak jsem otevřel Dreamlife a hned je to pryč. ještě jednou díky.
    Jirka

  5. Ty jsi spolkl veškerou moudrost světa, ale zjisti si něco o výsledcích, spíš než cenách těhle knih. Lidé plní učebnic chemie nekončí vždy u vyvíjení léků, ale učí na školách. ONI SE PROSTĚ NEUMÍ LÉPE PRODAT. A jen tak se to ani nenaučí. Teď mluv o něčí labilitě, pouhé vědění prostě nestačí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here