Na dovybavení bytu si neberte hypotéku

2
1896

Často se stává, že při koupi nového bydlení jsou náklady vyšší, než se očekávalo a již potom nezbývají finanční prostředky na případné další úpravy, dekorace, rekonstrukce. Obvyklým krokem by bylo pořízení nějakého úvěru například u stavební spořitelny, ale to při již existující hypotéce nemusí být vhodné. Řešením pak může být série krátkodobých mikropůjček.

moneynow

Koupelnu netvoří jen sprcha a umyvadlo

Jako příklad poslouží třeba koupelna. Ať už je staršího data nebo úplně nová, určitě v ní ze začátku chybí mnoho věcí. A i když jsou to všechno vlastně drobnosti, postupně se cena nasčítá. Taková osobní váha, zubní kartáčky, šampony, mýdla a další hygienické potřeby a vybavení a částka se šplhá do tisíců. Právě v takové chvíli, místo velkého a nepotřebného úvěru, přijde vhod půjčka bez doložení příjmů.

Na rozdíl od hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření poskytuje krátkodobá mikropůjčka několik výhod:

1. Její získání je velmi rychlé – prakticky v řádu minut až hodin.
2. Není potřeba dokládat výší příjmů.
3. Sjednání je velmi jednoduché – vyplnění půjčky online žádostí zabere pár minut

Předností nebankovních půjček je kvalita, rychlost, jednoduchost

Po vyplnění online žádosti, okamžitém schválení a převedení požadované částky zákaznickým servisem se peníze objeví na vašem účtu během několika hodin. Aby převedení trvalo opravdu co nejméně času, disponuje společnost MoneyNow, která poskytuje nebankovní půjčky na českém trhu, účty u největších českých bank – pokud má klient svůj soukromý účet u stejné banky, může být finanční převod okamžitý.

Také smlouvy nejsou stohy papíru obsahující desítky podmínek a pravidel. Smlouvu od MoneyNow dostanete emailem předem, abyste si ji mohli v klidu přečíst. O něco později dorazí poštou originální smlouva, kterou je třeba podepsat a zaslat zpět – to se však děje jen při první půjčce. Při dalších už stačí jen vždy vyplnit online žádost.

Velice lehce tak seženete částku až do 10 000 Kč, která na dovybavení a dekoraci koupelny bude dostačovat. A další měsíc se pustíte třeba do kuchyně, kam se hodí nějaké nové spotřebiče a nádobí, nebo do zútulnění obývacího pokoje.

2 KOMENTÁŘE

 1. Nemohu uvěřit vlastním očím. Jak můžete propagovat nebankovní půjčku, kde je úrok přes 2.000 %. No to je fakt svinstvo..

  • Vážená a milá Jano,
   děkujeme za reakci na článek O nebankovní půjčce na dovybavení bytu (http://1url.cz/Edai). Byl publikován ještě za dob mé nepřítomnosti, přesto bych se vám rád pokusil vše vysvětlit. Článek je vcelku starý tudíž za tu dobu se mohlo leccos změnit, tím se však nechci nijak vykrucovat a přistoupím k věci. Na webu, na který odkazujeme je půjčka s RPSN cca 2000% nikoli úrokem 2000%.

   Nyní bych rád vysvětlil co to RPSN je. Představte si, že si od kamarádky půjčíte 1000,- Kč, které hned druhý den vrátíte s tím, že jako poděkování jí koupíte čokoládu za 20,- Kč. Jedná se tedy o půjčku na 1 den. Pokud provedeme výpočet RPSN, vyjde nám toto RPSN 137740%. Pokud bychom vzali stejný příklad, ale splatnost bude 1 týden, bude výše RPSN 180%. RPSN u krátkodobých půjček je velice zkreslující. Na důkaz přikládám odkaz výpočet kalkulačky RPSN na dobu jednoho týdne (http://1url.cz/cdaQ).
   A druhý odkaz na výpočet RPSN při ukázkové půjčce na stránkách (http://1url.cz/2daw)

   Odpověď jsem vám zaslat mailem z důvodu, aby se k vám opravdu dostala a mohla jste ji přečíst. A věřím, že nás díky tomuto článku neodsoudíte a nepřestanete číst. Osobně půjčky nepodporuji a nemám rád, nicméně vám děkuji za komentář a doufám, že jsem vše vysvětlil k pochopení. Vážím si vaší reakce jelikož i taková reakce je důkazem aktivity našich čtenářů a já si toho opravdu velice vážím a děkuji vám za to.
   Přeji vám příjemný zbytek víkendu a věřím, že budete i nadále naše věrná čtenářka. 🙂
   Za redakci DreamLife
   S pozdravem Martin Olejník

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here