Musha Cay: Průzračná laguna Davida Copperfielda

0
2154

A ono to ani není kouzlo, je to skutečnost. David Copperfield při hledání dokonalého místa na Zemi, kam by mohl uniknout před světem a věnovat se tvorbě nových ohromujicích iluzí, procestoval všechny kontinenty. Jeho hledání směřovalo od hor Nového Zélandu, přes nekonečně zelené lesy Číny až po tajemstvími opředený Karibik, kde našel místo, které hledal. Musha Cay, těchto několik neosídlených magických ostrůvků, daleko od pulsujících dopravních tepen, koupil Copperfield za více než miliardu korun. Postavil si na něm skromnou rezidenci a ve volných dnech se jal prozkoumávání ostrovů. K vlastnímu překvapení objevil něco, co z jeho miliardové nemovistosti udělalo životní investici, a to doslova – Fontánu věčného mládí.

„Objevil jsem skutečný fenomén,“ prozradil Reuters v telefonickém interview. „Můžete vzít seschlé listy, ponořit je do vody a navrátí se jim opět život. Brouci a hmyz sešlí stářím, sotva se napijí, hbitě vzlétnou plní síly. Je to neuvěřitelné, velmi, velmi vzrušující.“ Copperfield také prozradil, že najal špičkové biology a geology, aby pramen zkoumali a zjitili jeho možný vliv na lidské zdraví. Pramen je proto zatím návštěvníkům a hostům znepřístupněn, ale Davidova představivost se spustila na plné obrátky a přišla s vizí postavit na ostrovech luxusní vily a celé ostrovy pak pronajímat.

Nebyla to ovšem vize masivního osídlování, naopak David Copperfield se rozhodl zachovat důvod, proč ostrovy koupil, a tak si hosté mohou užívat úplného a ničím nerušeného soukromí. Vždyť v jednom okamžiku zde může být nejvýše 24 hostů! Na hlavním ostrově je postaveno pouze pět rezidencí, každá k pronájmu zvlášť pouze pro vás, takže buď bude celá vaše nebo se o ni podělíte s vašimi nejbližšími přátely. Za pronájem největší z nich, Palm Terrace (pro max. 10 hostů), je účtováno 545 000 Kč na den. Za Highview (pro max. 4 hosty) zaplatíte 495 000 Kč za jediný den.

Ostrov má rozlohu více než dva miliony metrů čtvrečních. A můžete se i vydat prozkoumat některý ze tří menších ostrůvků, které patří k Musha Cay. Teploty se pohybují od 23°C v zimě až po 28°C ve stínu v létě. Žádná unavující tropická vedra, dokonalé klima po celý rok. Ale to nejlepší teprve přichází.

Na ostrovech vás čeká 35 členů usměvavého personálu a šéfkuchařů světové třídy, 25 pláží s pískem přesýpacích hodin, rozsáhlé a spletité bazény, 8 luxusních jachet, rychlé vodní skůtry, surfy a windsurfy, potápění, šnorchlování, vodní lyžování, rybářské čluny, exotické katamarány, 24 soukromých golfových vozítek pro dopravu po ostrově, soukromé dvoumotorové letadlo, heliport, byznysové a konferenční centrum, stezky pro jogging, lázně a masáže, moderní posilovna, prvotřídní tenisový kurt s odpočinkovým altánkem, plážová restaurace, elegantní vyhlídková restaurace, karibik bar, billiard, kino, plazmové televize, domácí kina, internet, a to vše je all-inclusive…

Kouzlo celého místa vám dokonale zprostředkují atmosférou naplněné webové stránky www.mushacay.com. A až vám bude mráz běhat po zádech, naskakovat husí kůže a tajit se dech při představách volného času na ostrovech Musha Cay, vzpomeňte si, že vše, čeho kdy bylo dosaženo, začalo snem člověka. A personál Davida Copperfielda trpělivě čeká, až si své sny splníte i vy, aby vás poté mohli hýčkat ve stínu palem, v karibském vánku na překrásné pláži nejsoukromější destinace na Zemi. Dopřejte si neskonale působivé pohlazení na duši!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here