Eternity II: Miliony jsou skryty ve vaší mysli!

1
1991

Máte rádi velké výzvy? Pak je tu Eternity II, pokračování té největší výzvy, možnosti dokázat nemožné, překonat všechny ostatní a výhrou získat 45 miliónů korun! Eternity tu už jednou byla, na sklonku minulého tisíciletí nad ní bádaly miliony lidí po celé planetě, aby pak v květnu 2000 převzal vítěz rovný milion liber. V překladu Věčnost vyřešilo duo studentů za osmnáct měsíců… Nová Eternity II odstarovala 28. července 2007, jak jste viděli, minuty nehrají roli, stále máte možnost se zapojit a stát se prvním řešitelem! Nejpodstatnějšími předpoklady jsou vůle, píle, rozum a vytrvalost! Taková příležitost získat báječnou výhru, současně se pobavit a navíc za předpokladu, že celý svět má stejné výchozí podmínky se přece neodmítá!

V čem Eternity vlastně spočívá a kdo za ní stojí?

Samotné Eternity II puzzle má 256 dílků, k dostání jsou také dvě menší obdobné puzzle, které slouží jako nápovědy. Ty jsou podstatně jednodušší (velikost 36 a 72 dílků) a měli byste u nich získat cvik i návod jak Eternity II rychle zvládnout, navíc ukrývají stopu, která vám pomůže najít správné řešení velkého puzzle. Za celým projektem stojí dřívější poradce bývalé britské premiérky Margaret Thatcherové, vynálezce Christopher Monckton. Ten již před několika lety vydal původní Eternity, které se velmi rychle stalo nejprodávanějším puzzle všech dob: „Podařilo se nám probudit nadšení mezi milióny lidí, kteří zkoušeli štěstí s první kolekcí Eternity a nemohou se dočkat druhé. Myslím, že mnoho lidí bude za pomoci internetu spolupracovat s dalšími, snažit se najít řešení a nakonec se o výhru 2 milióny dolarů rozdělí!“ Puzzle se vyznačuje daleko vyšší obtížností než první verze a dává to smysl, na internetu už naleznete skupinky nadšenců hledajících týmové řešení, Eternity II se stala výzvou i pro českou nejvyšší inteligenci a článek o hře je právě i na stránkách Mensy (IQ nad 130, horní 2% světové populace).

Jak na řešení Eternity II?

Návod nebo konkrétní rady vám nemůžeme nabídnout, ale známá fakta ano. Důležité je, že v současné době na planetě Zemi ani v přilehlém Vesmíru neexistuje žádné správné řešení puzzle hlavolamu! Tvůrci soutěže totiž nechali své řešení důkladně zničit při představení hry letos v Londýně (video zde). Proto právě Vy můžete být tím úspěšným prvním řešitelem, tím kdo porazí svět a získá pohádkovou výhru! Tento přístup nám přijde fér, maximální transparentnost, maximální soutěživost. Další podstatnou záležitostí je umístění prvního dílku, Christopher Monckton prozradil, že dílek s číslem 139 patří přesně doprostřed herního plánu. A pokud jste stále na pochybách, zda se zapojit, zkuste si online demo zjednodušené verze a sami poznáte, jestli vás Eternity bude bavit! I lidé, kteří nezvítězili v první verzi, svého času nelitovali a nadšeně vyprávěli, co skvělého jim hlavolam přinesl.

Jaké jsou termíny a vyhlášení vítěze?

Jak už jsme zmínili, soutěž odstartovala celosvětově minulý týden. V případě, že Eternity II ještě nemáte, nemusíte si zoufat, ostatní mají náskok naprosto minimální a do prvního milníku odevzdávání a vyhodnocování řešení zbývá téměř rok a půl! Rozhodujícím dnem tak bude středa 31. 12. 2008, kdy bude nalezen vítěz nebo vyhodnoceno částečné řešení hry. Pokud nikdo úplné řešení Eternity II nenalezne, hra bude pokračovat nebo bude vydána další Stopa. Bude se čekat další rok na další vyhodnocení, a kdyby náhodou stále nikdo Eternity II nevyřešil, počká se až do 31. 12. 2010, kdy se definitivně rozhodne o vítězi. Kdo se o svou šanci nepopere, nikdy nic nezíská! Podtrhuje to svými slovy i Zig  Ziglar: “Vítězství není všechno, ale vůle k vítězství ano.”

Eternity II si můžete objednat a koupit zde.
Na této adrese také naleznete působivé video Eternity II.

Tento týden byla Eternity vyčerpávajícím tématem,
pevně věřím, že nadchla mnoho z vás,
proto přeji příjemný nový týden a spoustu úspěchů s Eternity II!

Palce Vám drží celá redakce Dreamlife!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here