Malota Production: Investiční fórum se špičkami oboru

1
1605

Společnost Malota Production je na trhu od roku 2008 a má zkušenosti například s pořádáním diskusního fóra na téma Fondy kvalifikovaných investorů. Nyní pořádá akci s názvem Investiční fórum, což je setkání určené pro každého, koho zajímá odvětví investování – ať už máme na mysli investory, jednatele či majitele firem, vrcholný management nebo finanční ředitele. Jednoduše pro každého, kdo si již uvědomil fakt, že doba globální recese je z hlediska investora velikou příležitostí. A právě o této příležitosti máte možnost vyslechnout a pohovořit si s největšími odborníky na českém trhu.

V případě, že se bavíme o špičkové akci, představme si nyní špičkové osobnosti jednotlivých oborů, které budete moci na akci nejen vyslechnout, ale i osobně poznat. Na koho se tedy můžete těšit?

Jako první vystoupí Mgr. Aleš Králík, přední odborník státní správy v oboru regulace kapitálového trhu. Prvně probíraným tématem budou připravované změny v legislativě kapitálového trhu v roce 2011. Na tuto řeč naváže Martin Burda, MBA, z Investiční společnosti České spořitelny. Pan Burda se bude zaobírat otázkou akcií a dluhopisů. Dalším řečníkem bude Ing. Vít Vařeka ze společnosti Amista, který bude hovořit o fondech kvalifikovaných investorů – o aktuálním stavu a jejich dalším rozvoji v České republice. Jako poslední přednášející se před královským obědem představí za Reico České Spořitelny Ing. Martin Skalický, jehož řeč se bude týkat investic do nemovitostí.

Po obědě přijdou na řadu zástupci společností AFIZ ČR (Marta Gellová), Venture Capital & Private Equtiy a Renomované advokátní kanceláře. Celou akcí vás provede zkušený moderátor Martin Hanzlík.

Na co je kladen veliký důraz, je panelová diskuse. Při tomto typu diskuse má prezentující společnost 15 – 20 minut na to, aby se pustila do rozhovoru s publikem. Účastníci se ptají například na svoji modelovou situaci – jak byste ji řešili apod. Řečník musí být pohotový a odpovědět. Tento druh diskuse se v minulosti velice osvědčil!

Pro rekapitulaci: Investiční fórum se koná 3.2.2011 v hotelu Park Inn Prague (Svobodova 1, Praha 2). Jedná se o okruh 60 investorů, podnikatelů či jednatelů firem. Cena vstupenky na akci je 980 Kč, v případě zakoupení více vstupenek dostane zákazník množstevní slevu.

Rezervovat vstupenky si  můžete začít přímo v systému Dreambay.cz, protože magazín Dreamlife.cz je partnerem této akce. Těšíme se na vás!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here