Fascinace týdne: Nejbláznivější a nejdražší iPhone

0
1360

IPhone jsme vídali zahaleného do nejrůznějších druhů zlata, diamantů a dalších drahých moderních materiálů. Designérovi luxusní elektroniky se ale nyní podařil opravdu unikátní kousek. Stuart Hughes, to je značka, která má vše na svědomí a která opět posunuje hranice luxusu a exkluzivity.

Stuart Hughes je liverpoolská společnost, založená přímo samotným Stuartem Hughesem, která se specializuje na úpravu luxusní elektroniky. Ve svém portfoliu se může pochlubit světoznámými značkami, jako je Nokia, Apple, BlackBerry a další. Upravuje mobilní telefony, televize, ale také designoval akvárium, které se stalo nejdražším akváriem na světě díky zdobení z kostí Tyranosaura Rexe. Zde se zrodila idea i na nový iPhone.

IPhone 4 History edition je mobilní telefon, který je vytvořený z těch nejneobvyklejších materiálů. Od jiných iPhonů 4 se odlišuje především zadní stranou, která je vyrobena z meteorického kamene a zubu Tyranosaura Rexe, jenž pochází z dob před 65 miliony lety. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. A tyto exkluzivní materiály zdobí ještě úžasné diamanty a platina.

Zub Tyranosaura Rexe byl rozštípán na kousky a vsazen do předem leštěného meteorického kamene. Celé zadní dinosauří části samozřejmě vévodí logo Applu, které je celé diamantové a usazené do platiny. Telefon rámují další dokonalé diamanty s váhou 8,5 karátů a barvou v odstínu “IF“.

Zásluhy za tento model nese samozřejmě značka Stuart Hughes, ale také Katherine Hughes, manželka Stuarta Hughese, která zkoncipovala celý nápad na první dinosauří telefon na světě.

IPhone 4 je stále jen mobilní telefon a tím by nebyl bez softwaru. IPhone 4 přichází s novým operačním systémem iOS 4.0, který vám nabídne především plnou podporu multitaskingu, což umožňuje mít spuštěno více aplikací najednou. Dále je zde možnost telefonování přes oblíbený program Skype. Nikoho jistě neurazí 5megapixelový fotoaparát s možností natáčení HD videa. Samozřejmostí je proto také HD display. Stažená data můžete ukládat na až 32 GB paměť.

Plánuje se, že nový iPhone 4 History edition se vyrobí pouze v omezeném množství deseti kousků. Také cena je uměřená vzhledem k exkluzivitě toho výrobku. Tyranosauří zuby se shánějí nelehce. Budoucí majitel si bude muset nachystat 39 995 liber, což je v přepočtu přes 1 milion korun.

Kdo se může rozhodnout, zda si koupí hezké auto, nebo první exkluzivní dinosauří mobil, neměl by váhat dlouho. Přece jen, deset kusů není mnoho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here