Bohatý život podle Victorie Beckham

3
1517

Victoria Caroline Adams vyrůstala v deštivé Anglii a od malička snila o slávě a obdivu. Toužila být vším, musela být vidět a slyšet. Nastoupila na Jasonovu hereckou školu, ač se v jejím případě o velkém nadání mluvit nedalo. Victoria vynikala ambicemi a ochotou udělat pro úspěch cokoli.
Ten se dostavil krátce nato – fenomén Spice Girls, který hýbal světem showbysnysu několik let. Každá dívka měla svou předem danou image, Victoria byla za vždy elegantní až chladnou divu. Už tenkrát měla smysl pro detail, už tenkrát se nesnesla s kolegyněmi. Když se po létech tato dívčí skupina rozpadla, každá si chtěla udržet alespoň plamínek slávy, který postupně slábnul a zhasínal.

Victorii ale životní výhra teprve čekala. Tou výhrou v loterii byla vycházející hvězda fotbalu – David Beckham. Jak sama dnes s úsměvem dodává, musela si pro něj k baru přijít sama. Říci si o to, co si zamanula, se jí ostatně vždycky vyplatilo. V roce 1999 byla obrovská svatba a Victoria přijala s láskou nejen manžela, nýbrž i příjmení Beckham. A založila tak značku…

Teď už byla slavná a bohatá. Měla to, po čem celý život toužila, objevovala se na titulních stránkách nejprestižnějších magazínů, dávala rozhovory a autogramy. V té době však byla jen manželkou a ozdobou uznávanějšího Davida, což ze srdce nenáviděla. Potřebovala naplnění, vlastní život, profesi a další sny. Oprášila své pěvecké umění a vydala sólové album, které se stalo naprostým propadákem. Byla zase o stupínek níž. Snažila se o hereckou dráhu, jež dopadla snad ještě bídněji. Stala se tedy raději matkou tří synů a mezi porody pravidelně hubla na čtyřicet kilo.

Jedno se jí ovšem za tu dobu v manželství s Davidem podařilo – totiž udělat ze jména Beckham pojem, značku luxusu a symbol šťastné rodiny. A tenkrát už zbýval jen krůček k vlastnímu naplnění, tedy k módě a vlastní tvorbě. Spolu s manželem propůjčili tváře mnoha kampaním, nafotili odvážné snímky propagující prádlo, vytvořili vlastní parfémy a doplňky nesoucí jejich iniciály.
To, co Victorii dosud jen bavilo, to jí nyní přinášelo milionové honoráře s klidem konkurující honorářům za fotbalové výkony Beckhama.

Konečně se o ni veřejnost začala zajímat jako o nového kreativce, jež si dovolil jako své logo uvádět britskou královskou korunu. Ona je královnou módy. Jistě, stále bývá často kritizována za svou strohost, jako návrhářka však sklízí úspěchy i na Fashion Week, kde právě představila novou džínovou kolekci. Vsadila na ultra krátké šortky, odvážné barvy a čisté linie ženského těla.

To všechno až po letech marného snažení v oborech, v nichž uznání nepřicházelo a k nimž neměla vztah, lásku ani talent. Právě na Fashion Week se nechala slyšet, že má ke svým kouskům z nové kolekce téměř až milostný vztah! Konečně to vypadá, že se našla. Že poznala nejen slávu a bohatství, ale i naplnění a uznání.

A do nového roku vykročila s novým předsevzetím – otevřít si dveře i ve sféře designu. To totiž právě ona, manželka vlivného fotbalisty, dostala nabídku od dubajského šejka na dvacet pět milionů liber, když se bude podílet na návrhu interiéru jeho luxusního hotelu.

Ať žije královna Victorie!

3 KOMENTÁŘE

 1. jezis, takova tupa krava..jak o ni muzete udelat clanek? to je dvojce paris hilton paneboze…driv jsem chodil na dreamlife, protoze jste psali o osobnostech, ted jen pisete o zbohatlicich, kteri nic neumi…asi budou brzo i z vas

  tak tupe napsany(nebo opsany) clanek tady dlouho nebyl

 2. Pěkný den,

  je mi líto, ale zřejmě jste úplně nepochopil pointu článku. Sama musím uznat, že k fanouškům Victorie Beckham také nepatřím a že na ni člověk může mít všelijaké názory, přesto myslím, že si své místo i pozornost na Dreamlife zaslouží. A to nejen proto, že jedna z oblastí, kterými se DL zabývá, je svět luxusu, kam Victorie bezesporu patří. Cesta k jejímu úspěchu byla určitě dost svérázná, mnohokrát špápla úplně vedle, ale přesto se nevzdala a nakonec našla obor, který ji skutečně baví, v němž dokáže být úspěšná a dokonce – ať se Vám to líbí nebo ne – také mnohými uznávaná. Dosahování osobních cílů je jedním z podtitulů magazínu Dreamlife, Victorie Beckham si ten svůj splnila. Proto je podle mě článek vhodný, proto jsem ho schválila k publikaci a proto za ním musím stát, stejně jako za jeho autorkou.

  A na závěr, pokud je Váš názor o tom, že by článek měl být odněkud opsaný, podložen nějakými konkrétními fakty, ozvěte se mi na můj email. V opačném případě si, prosím, příště takové poznámky odpusťte.

  S pozdravem, Pavla Hořínková

 3. Dobrý den,
  když jsem tento článek psala, chtěla jsem čtenářům DL ukázat, že nestačí být jen BOHATÝ. Že ještě důležitější je mít nějaký cíl, zájem, povolání a ŽIVOTNÍ NAPLNĚNÍ. A to je většinou velice těžké najít i s miliony na účtě. Proto jsem překvapená z Vaší reakce….
  Také Vás asi zklamu, ale článek není v žádném případě opsán:-).

  Pavlo, děkuji za podporu!
  Lucie Kunešová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here