Lise Charmel: Symbol svůdnosti pro rok 2007

0
1601

Společnost byla založena v druhém největším městě Francie, Lyonu, též nazývaném jako hlavní město hedvábí. Její výrobky svědčí o technickém know-how, vyplývajícím ze zkušenosti mnoha desítek let. Prádlo se šije výhradně ve Francii. Lise Charmel vytváří modely určené pro okruh žen s vyhraněným vkusem, které pečují o svůj vzhled a chtějí zvýšit vlastní přitažlivost vysoce komfortním prádlem. Modely Lise Charmel se každý půlrok materiálově i barevně inovují dle nejnovějších technologií a módních trendů.

Návrháři značky Lise Charmel zůstali při tvorbě nové kolekce věrni starobylým francouzským krajkám z Calais, velmi efektní vystřihované švýcarské krajce a kombinaci hedvábí s krajkou. Převládajícím materiálem je tyl vyšívaný tzv. dvou-vláknovou výšivkou s jemným, pružným podkladem.

Ženy nosící Lise Charmel jsou okouzleny. Spodní prádlo z Lyonu je výjimečné, kreativní, elegantní a přináší ženě nezaměnitelně příjemný pocit z oblékání díky kvalitním materiálům a pohodlným střihům. Spodní prádlo Vašich snů používá ty nejkrásnější materiály jako vykládané krajkové aplikace a kvalitní hedvábí. Žena bude symbolem Haute Couture.

Vše, co si dokážete představit pod pojmem krásné prádlo, dokáže Lise Charmel báječně vystihnout. Nabízí nejvíce velikostí, takže si přijdou na své opravdu všechny ženy. Z množství krásných střihů a barevných kombinací Vám bude přecházet zrak. Nebudete vědět, po čem sáhnout dříve. Stačí si vybrat. Ať už chcete krajku, hladký styl, hedvábí, Lise Charmel uspokojí všechny tajné sny, touhy, představy a požadavky – krásu, svůdnost, funkčnost i pohodlnost. Lise Charmel je značkou přitažlivosti a svádění, stále tvoří nové a nové kolekce a vždy překvapí.

Inspirující a motivující obrazy a plakáty od Dreamlife…

Nyní se pojďme podívat na zoubek nové kolekci pro rok 2007. Lise Charmel 2007 se nechala inspirovat divokými, ale přesto elegantními zvířecími vzory, černou barvou, přírodními motivy, ale také zcela jednoduchou strukturou hladkých tkanin. Úžasné podvazkové pásy, lemované nejkvalitnější krajkou, zdobené kombinací zvířecího potisku a růžových růží, malými kamínky a stužkami. Nádherně se Vám bude spát v luxusních nočních košilkách a jako v druhé kůži se budete cítit ve skvěle střižených podprsenkách. Ty Vám nabídnou veškerý komfort. Můžete si vybrat jak z push – up variací, tak z bezešvých podprsenek šitých přímo na tělo. V momentě, kdy si obléknete prádlo Lise Charmel, stane se z Vás svůdná žena. Budete toužit po obdivu a toužebné pohledy partnera Vám dodají většího sebevědomí. Klidné světlo svíček, sklenka šampaňského a jahody stejně rudé jako krajka nejsvůdnějšího prádla.

Spodní prádlo není vše, co Lise Charmel nabízí. Kolekce pro rok 2007 nabídne také úžasné plavky a plážové oblečení. Ty uchvátí svou letní náladou, která byla do kolekce přenesena v podobě pestrých, ale přitom vkusných barev. Převládá žlutá, bílá, ale také červená a modrá. Střihy jsou také rozmanité. Zvolte si mezi modely bez ramínek, svůdnými průstřihy na bříšku nebo plavkami vcelku, které Vám krásně vytvarují křivky. Plážové oblečení opět hýří vkusnými vzory a mění ženu ve femme-fatale. S Lise Charmel si každá žena zamiluje sebe sama.

Pokud Vás článek inspiroval, můžete se nechat unést touto krátkou ukázkou z módní přehlídky Lise Charmel. Uvidíte modely pro rok 2007, ale také připravované modely.

 http://www.lisecharmel.com/lisecharmel-video-ling-en

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here