Tipy na skvělé a luxusní dárky pod stromeček

0
2710

Nacházíme se sice na začátku listopadu a venku ještě proletuje barevné listí. Není však bezpředmětné nechat se inspirovat tipy na vánoční dárky s předstihem. V některých městech, ale i na vesnicích, se můžete setkat s vánoční dekorací, s připevněnými vločkami na pouličních lampách nebo s žárovkami na jehličnanech. dárky

Velmi originální, stylový a luxusní dárek ocení nároční designéři svých bydlení. Ty jistě potěší dar v podobě měděných osvětlení a jiných luxusních darů vyrobených z mědi. Tyto předměty má na starosti firma Tomáš Trubač Industrial Design. Na internetových stránkách si jistě přijdete na své. Výběr je velmi široký a najdete tu měděné výrobky z různých odvětví. Jako příklad můžeme uvést nejen osvětlení, ale spoustu měděných doplňků jako jsou háčky, věšáky, výbava do kuchyně nebo dekorace.

Dámy nepohrdnou vyšperkovanou kabelkou či luxusními botami. Pestrou variantu kabelek nabízí módní značka Desigual, která se chlubí nejrůznějšími typy kabelek a velmi bohatou škálou jejich barevného řešení. Vedle kabelek se k dámě budou hodit i pohodlné a krásné botičky, které nabízí například značka Belle Women. Pokud je pro vás pohodlnější a lepší výběr bot na internetových stránkách, můžeme doporučit webové stránky www.botyk.cz, kde si jistě vyberete ty pravé.

Kdo by odolal nabídce překrásného zájezdu pro dva. Navíc v zimním sychravém či ledovém podnebí, které nabízí Česká republika o vánocích. Potěšte svoji drahou polovičku dárkem v podobě luxusního zájezdu k moři. Exotické destinace jsou pro vás jako dělané. Pokud hledáte odpočinek, pohodlí a čistě bílý písek a průzračné moře, vydejte se na Mauricius, Maledivy nebo Bali.

U cestování ještě chvíli zůstaneme. Neláká vás možnost, podívat se na velký karneval, který je v období plesů a odehrává se na náměstí před největším dochovaným byzantským chrámem v Evropě? Pokud ano, benátský karneval, který se koná v zimních měsících je skvělou volbou. Na ples v bohatě zdobených šatech, nejrůznějších maskách se pořádají stovky zájezdů, ale ti z vás, kteří si potrpí na pohodlí a rychlou přepravu, bude nejlepší množností letecká doprava.

Dámy, máte doma muže, který je velkým sportovním fanouškem a hokej mu je nejbližší? Věnujte mu lístky na zápas utkání Floridy Panters s Jaromírem Jágrem v New Yorku. Termíny jsou zveřejněny na dny od 9. ledna do 11. ledna 2017. Lístky můžete sehnat v tomto odkazu: ZDE.

Máte v rodině někoho, kdo miluje lesy, stráně a nejvíce v zimním období, kdy jsou pokryté bílým sněhem? Navíc má dotyčný rád psy a adrenalin? Pak mu udělá radost možnost stát se na okamžik aljašským musherem. Dar mu hravě seženete na stránkách www.adrop.cz.

Vánoce jsou časem klidu a pohody, nebylo by od věci, vyjet si během nich na dovolenou, kterou dostanete pod stromeček. Odpočinek můžete najít ve wellnes lázních, které nabízejí nejrůznější relaxační služby. Doporučujeme vyzkoušet wellnes centrum Chateau Hotel Praha.

Pro muže a ženy, kterým není zrovna lhostejné, kterou značkou právě voní, můžete vybrat luxusní parfém značky Galimard, která není k dostání na každém rohu. Je vyráběna na jihu prosluněné Francouzské riviéry a jejich parfémy jsou prodávány v nejlepších obchodech. K parfému můžete vybrat i vhodnou kosmetiku, která bude vonět ve stejném tónu.

Vánoce jsou ještě daleko, ale už teď se můžete uklidnit, že máte pro svého drahého, milovanou, rodiče či sourozence ty nejlepší tipy na dárky, kterými jim jistě uděláte radost. Není nic lepšího, než vidět v záři vánočního stromečku radost v jejich očích. Přejeme vám klidné a ničím nerušené období čekání a těšení se.

© Barbora Mikysková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here