Evian Resort: Ráj na jižním břehu Ženevského jezera

0
1622
Začněme od začátku. Navštívit ERR to znamená hlavně bydlet. Centrum nabízí dva hotely, které jsou jako dvě strany mince. Každá jiná, ale obě lesknoucí se a krásné. Stejně takové jsou ubytovací komplexy, které jsou k dispozici na výběr. Není třeba dlouze popisovat, co nabízí hotel Evian Royale Palace. Už z názvu je pochopitelně patrné, že se jedná o luxus mnohonásobně převyšující termíny “běžný” nebo “standard”. Tento hotel popisují sami majitelé dvěma slovy: elegance a rafinace. A to, co v angličtině vystihne jedno slovo, my si můžeme představit mnohem barvitěji.
Rafinace totiž znamená: vytříbený, noblesní, kultivovaný, jemný, uhlazený… Ano, takový je hotel Palace. Pro svůj pobyt si můžete vybrat pokoj nebo celé apartmá, dokonce včetně královského nebo prezidentského a následně pak podráždit své chuťové pohárky v restauraci, která se dotýká gastronomického a labužnického stropu. Když si ještě pomyslíte, že se o Vás bude starat personál, který je přímo attentive… Tedy pozorný, bedlivý, zdvořilý, pečlivý, laskavý, vstřícný. Co dodat, snad jen citaci hotelové služby: “V tomto paláci se noci stanou mnohem krásnějšími, než jakými kdy byly.” Představujte si cokoliv chcete, ale nechte si to přeci jen raději pro sebe… Jak si obvykle připadáte, když bydlíte v hotelu? Moje hloupá otázka? Dovolím si oponovat. V tomto hotelu si budete připadat jako součást výtvarného umění, umění francouzského typu, které je krásné. Vlastně jedno z nejkrásnějších.
Hotel Evial Royal Ermitage je takový Doktor z hor v závratně lepší kvalitě. Oproti Palace je jasný rozdíl na první pohled. Horský hotel spíše skromnějšího, přesto exkluzivního vzezření. Představte si tmavé dřevo, barevné látky, masivní nábytek, knihovničku, krb a z balkonů a z oken nádherný výhled po okolní krajině. Je jakoby nedotknutá, nikoliv však nedotknutelná.
Když se tedy řekne : “Vítejte v Ermitáži!” je to jako “Vítejte doma!”. Omrzely Vás české lázeňské oplatky a drzé lázeňské veverky? Začněte milovat jiné lázně. Oba hotely, SPA Hotel Royal i SPA Hotel Ermitage, o Vás pečují tak, jak jen si dovedete představit. Odborný zdravotnický personál pro Vás připraví reenergizující procesy, jakých je libo. Chcete masáž, zábal, bahenní masku, blahodárně působící oběd a to všechno v luxusním a čistém prostředí? Stačí říct…
A teď něco pro pány, no ale samozřejmě nejen pro ně, Master´s Golf Club. Dostanete hole a pak už můžete celý den pobíhat po ukázkově udržovaném greenu a překvapovat manželku, souseda z vedlejšího apartmá nebo sami sebe. Sice těžko na cvičišti, tedy na Training Golf Centre, ale počkejte, jak pak hravě na bojišti, na Tournament Place, kde se po celý rok konají turnaje a soutěže, u kterých byste neměli chybět!
A co by to bylo za relaxační pobyt, kdyby nebylo postaráno o děti. Kvalifikovaní učitelé a vychovatelé chtějí a umějí dát Vašim nezbedům to nejlepší. Kresli, tvoř, hraj si, objevuj, povídej, rozvíjej se! Radí lektoři dětem v Kids Resortu s číslem 1, kam mají dveře otevřené děti mezi dvěma a jedenácti lety věku. V druhé sekci pro náročnější mládež, ve Fun Clubu, mohou děti sportovat, jezdit na kole, skatovat, bruslit, lézt na stěnu, surfovat, ale také kreslit, skládat a dělat hudbu, popovídat si s ostatními.
Ale ani Vy nemusíte zůstat pozadu a můžete se vrhnout po hlavě do dobrodružství, které čeká v areálu Sport a Odpočinek. Sportujte, relaxujte, bavte se… Na výběr máte jezero, obrovské plochy přírodní zeleně, v zimě bílé svahy zalité sněhem i sluncem. Zdejší příroda nabízí, ba dokonce vnucuje, perfektní vyžití.
Nebo jste snad ten typ, co si bez práce nedovede představit jedinou minutu svého života. No dobře, buďte si takoví, ale buďte také originální. Co takhle uspořádat konferenci v sále s nádherným výhledem do přírody a kávu a čajové sušenky vyměnit za občerstvení o pár tříd výše? Výsledek jistě překvapí Vás i všechny ostatní dámy a pány v kostýmkách a oblecích.
No a když už je tady všechno Royal, tak je tu i Casino, ve kterém možná potkáte chlapíka s pověstným Martini. V Casinu se můžete pobavit, jak si jen přejete. Restaurace, bary, hrací automaty, deskové hry, luxusní prostředí…to všechno je tu právě pro Vás.
Ceny za jednu noc a osobu se v hotelu Ermitage pohybují v průměru kolem 7840 Kč, v hotelu Palace kolem 9800 Kč. A to po celý rok.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here