Jachta Couach 3700: Má jachta, můj život, můj úspěch

0
1665
Tak vznikla Couach 3700, jachta primárně zamýšlená jako firemní plavidlo, jelikož velké procento zákazníků společnosti jsou právě obchodní společnosti. Právě proto zmiňované aspekty byly nejdůležitějšími hodnotami pro stvoření půvabné a přitom praktické krásky, protože se dynamičtí byznysmeni s velkou zodpovědností při správě svých firem nebo povinnosti velmi často dočkávají prolínání osobního a profesního života, či dokonce až splývání. Cílem tak bylo vytvořit moderní, pohodlné a luxusní prostředí se všemi nezbytnými prostředky, které vlastník potřebuje pro práci i zábavu. Jak to tvůrci dokázali?
Jachta je vybavena hned řadou techniky, která je spíš běžná pro lodě větších rozměrů delších než 40 metrů, vedle satelitního komunikačního systému je ve výbavě zahrnuto také komplexní dálkové ovládání celého interiéru, díky tomu je naprosto jednoduché vytvořit přesně podmínky, jaké jsou potřeba v aktuální situaci bez větší námahy – ať už úpravami prostoru nebo ovládáním osvětlení, závěsů nebo také televizního a zvukového systému včetně centrální elektronické knihovny.
Interiér je téměř stoprocentně volitelný a kupující si může vymyslet vlastní uspořádání, díky tomu je každá jachta Couach 3700 naprosto unikátní. Ve společnosti své zákazníky s těmito libůstkami nazývají „opravdovými milovníky lodí“, protože právě oni si doslova užívají práci na vytvoření svého individuálního uspořádání a přizpůsobení vlastním potřebám. Současně se tak vytváří srdeční pouto, jelikož si exkluzivitu těchto prostor mohou navrhnout sami. V prostorách interiéru se pohodlně ubytuje vlastník s deseti hosty a pěti až šestičlennou posádkou.
Velká bílá garáž je dostupná z obou stran a může uskladnit jak vodní skútr, tak i prostředky k potápění, stejně jako 5,4metrový člun, který lze snadno spustit na vodu díky pomoci dvou hydroelektrických ramen. Loď je poháněna dvěma výkonnými a přitom tichými a úspornými motory, s výkonem 2735 koní v zádech tak jachta bez potíží dosáhne nejvyšší rychlosti 30 uzlů a jak dodává zakladatel Asian Jachting a distributor Olivier Besson, bez potíží loď majitele rychle dopraví kolem celé Asie bez ohledu na počasí.
Vyroben byl zatím pouhý jeden exemplář a další tři jsou v procesu výroby, první loď byla doručena již v roce 2007 řeckému klientovi. Transfer z bankovního účtu na hladinu moře přijde potenciálního klienta na cenu kolem 300 milionů korun. Společnost Couach se může chlubit tradicí již od roku 1897 stejně tak jako svou vlastní filozofií přístupu k zákazníkům i k budování unikátních jachet – samozřejmostí je dokonalé zpracování, použití vytříbených materiálů a začleňování nejmodernějších technologií, druhou úrovní firemní filozofie je odmítnutí jakékoliv standardizace nebo uniformity, každá loď musí být unikátním dílem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here