Rolls-Royce Wraith: Historie je opět přepsána!

1
1739

Stalo se to na nedávné Geneva Motor Show 2013. Zraky nedočkavců a lovců fascinací se upíraly na jedno jediné místo – na nový, zahalený Rolls-Royce Wraith. „Za malý moment opět přepíšeme automobilovou historii,“ znělo mezitím publikem z úst CEO společnosti Torstena Müllera-Ötvöse.

A poté se zjevil… Wraith. Výkonem nejnapěchovanější Rolls-Royce historie, jenž v sobě charakter renomovaného výrobce rozhodně nezapře. Jistě i ve vás nyní mocně pulzuje neutišitelná touha po přesných parametrech a kouzlu jeho brutálního výkonu.

Zde je kýžené odhalení – dvanáctiválec s objemem 6,6 litru, jehož výkon umocňují dvě turba, vás z 0 na 100 km/h katapultuje za 4,6 vteřiny. Když si totiž takových 632 koní dupne, zem se začne nenadálým šokem otřásat. Vaše duše mezitím plane touhou procítit jeho sílu ještě silněji, stopku pak ručička tachometru nalézá na 250 km/h.

Tento britský aristokrat v sobě též nezapře ani otisk veleúspěšného předchůdce jménem Ghost. Vzešel z něho. Na špičce kapoty mu hrdě dominuje soška Spirit of Ecstasy ztělesňující dlouhodobý závazek a standard pro dokonalý požitek z jízdy. Všem přihlížejícím tento legendární symbol jasně dokáže, že sny se plní.

Ostatní ať si vyrábí auta, Rolls-Royce je úplně někde jinde! Usedněte do kokpitu díky přiloženému videu teď hned i vy. Abyste do něj měli tu čest nasedat i v pohodlí vaší garáže, připravte si 6 milionů plus zhruba 200 tisíc korun ještě navrch. Prociťte naplno libozvučný překlad z angličtiny do rolls-royceštiny… Wraith!

1 komentář

  1. Díky této reklamě u mě Rolls-Royce ztratil jakoukoliv prestiž auta pro gentelmany. Nevím, co tím chtěl přesně tvůrce a zadavatel řici, ale značku RR to v mých očích velmi dehonestuje

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here