Fascinace: Garia a vyjížďky po zelených pláních

0
1359

Jmenovaná společnost je zasvěceným známá jako výrobce proslulých automobilových značek, jako jsou například Saab, Renault, Lada, Opel či Porsche. Společnost se ale nejspíš nespokojila s těmito zářezy, a tak se nově zaměřila na výrobu luxusních golfových vozítek s obchodním názvem Garia.

Vozítko vyráběné v mnoha barevných variantách osloví své potenciální kupce především neotřelým vzhledem, jenž jej s vražednou lehkostí odliší od konkurenčních a tradičních vozítek. Pod designově povedeným plastem, jenž tvoří karoserii vozítka, najdeme super lehký hliníkový rám, jehož výrobce dodává technologicky podobné rámy například i společnostem Volvo či Jaguar. Dalšími důležitými částmi vozu jsou samozřejmě (jak už to tak bývá) kola a hydraulický brzdový systém disponující kotoučovými brzdami na přední nápravě a bubnovými brzdami na nápravě zadní. Celý vůz je poháněn elektromotorem napájeným z akumulátoru, jenž je schopný ze svého nitra dostat výkon dosahující hranice až čtyři koně (3 kW). Tento parametr dozajista není příliš ohromující, ale přihlédneme-li k použití celého vozidla, jistě uznáme, že tento výkon je plně dostačující, protože zprostředkovaná rychlost 24 km/h bude dozajista pro brázdění golfového hřiště stačit .

Pokud vám technické parametry vozu Garia nic neřekly, věřte, že interiér bude položka, která vás skutečně zaujme. Vlastně právě interiér je ta největší přednost celého tohoto skvostu, neboť dokazuje, že i golfové vozítko svou designovou stránkou může s přehledem strčit do kapsy předměty používané většinou lidí pro běžnou potřebu. Interiér je lidově řečeno v kůži a také se pyšní ručně obšitými sedadly či malou lednicí pro parná letní odpoledne. Pokud vás tedy informace o tomto vozu zaujaly, nezbývá nic jiného, než vám doporučit návštěvu světově známého autosalonu v Ženevě, abyste si mohli toto futuristické vozítko s úžasnou cenou 322 000 Kč  prohlédnout z blízka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here