Presotto Italia: Spánek jako v pohádce

0
1545

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností v domě. Zde nabíráte síly do dalšího náročného dne. Měl by tu být klid pro dokonalý odpočinek a relaxaci a samozřejmě dominanta celé ložnice, tedy velká kvalitní postel. Chcete-li si skutečně luxusně odpočinout a ráno se probudit plní energie s pocitem, že jste prospali celá staletí jako Šípková Růženka, neměli byste volit nic menšího než postel od Presotta Italia.

Presotto Italia totiž není v této oblasti na trhu žádným nováčkem. Je to integrovaná divize společnosti Presotto Industrie Mobili, jejíž tradice v podobě jedné z nejvýznamnější společností v oblasti nábytku v Itálii trvá více než půl století a vlastní nejeden hodnotný certifikát. V dnešní době prezentuje svůj jedinečný design v 50 zemích světa. Tato italská značka navrhuje a vyrábí velký sortiment bytového vybavení. Hlavní důraz je zde kladen na výběr materiálů, realizaci produktů a přizpůsobení se speciálním požadavkům. Tak je zajištěna spokojenost všech náročných klientů.

Svět ložnic v podání Presotto vás uchvátí na první pohled. Nádherné luxusní postele doplněné nočními stolky či komodami a rozsáhlými úložnými prostory v podání krásných skříní. Očarují vás také povrchy nábytku (zlaté, stříbrné, slídové, břidlicové). Všechny přepychové kousky jsou nadčasové a dokonalé díky ruční práci náročných italských nábytkářů. Odzbrojíte tak nejednu zvědavou návštěvu.

Jedním ze skutečných klenotů Presotto Italia je postel Zero. Její osobitý vzhled uspokojí potřeby i velmi náročného zákazníka. Jejím dominantním prvkem je kulatý tvar o poloměru 2,7 metrů, bude tedy úžasně vynikat ve velkém otevřeném prostoru. Vyrábí se v dýze tmavý nebo šedý dub nebo v celokoženém provedení. Hlavní spací část tvoří vnitřní lůžko, které si můžete vybrat ve třech velikostech. Celý její vzhled dotváří čelo postele, které si také můžete zvolit ve výšce, která vám bude vyhovovat nejlépe. Nesmí zde také chybět otočné noční stolky, které samozřejmě ladí s nekonvenčním designem, a proto jsou součástí rámu postele.

Cena této královny mezi postelemi se pohybuje od 140 tisíc korun. Do konečné ceny se promítají vaše zvolené prvky (velikost lůžka, výška čela, noční stolky, materiál, …). Jedná se tedy o velmi variabilní nábytek, aby bylo vyhověno všem neskromným klientům.

Postele ale nejsou vším, co Presotto Italia má ve svém sortimentu. Kromě luxusních postelí vám může nabídnout vybavení celé ložnice, a dokonce i zbytku domu. V jeho nabídce si vyberete od skříní a šaten, modulárních stěn, různých druhů stolů a stolků, židlí, přes sedací soupravy, až k doplňkům, které dotvoří celý interiér. Nechte se tedy rozmazlovat a pořiďte si designovou bombu od značky Presotto Italia.

Převratná je také celá filozofie této společnosti. Hlavní prioritou zde již desítky let zůstává kvalita a zákaznický servis. Těšte se na hýčkání ze strany Presotto Italia a budete vrnět spokojeností.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here