Grand Hotel Kempinski ve Vysokých Tatrách

0
2806

Grand Hotel Kempinski vás ohromí na první pohled. Tolik krásy na tak pohádkovém místě nemůže nikoho nechat chladným. Ve výšce 1351 metrů nad mořem se skrývá kombinace historie, přírody a nejmodernějšího luxusu. K tomu všemu se můžete těšit na výhled na Štrbské pleso. Co víc si ještě člověk může přát?

Kempinski sídlí v nedávno zrekonstruované historické budově, která samotnému konceptu ubytovacího zařízení dodává notnou dávku charisma. Na výběr máte z klasických pokojů či apartmánů s bohatou pokojovou službou. Relaxační pobyt si můžete zpříjemnit širokou nabídkou wellness služeb. V nabídce ubytování je také mnoho výhodných a oblíbených balíčků.

Pokoje jsou skutečně velmi luxusně zařízeny. Už při prvním pohledu do pokoje na vás dýchne útulnost, pohoda a dokonalý komfort. Vše umocňuje výhled na panoramata Vysokých Tater, samotné Štrbské pleso a také na nedotknutou přírodu. Odpolední posezení na balkónku s čerstvým horským vzduchem ve vás vyvolá takový klid, kterého ani se vší námahou nedosáhnete za týden dovolené ve městě. Všechny pokoje jsou navíc vybaveny luxusní mramorovou koupelnou.

Pokud nepatříte mezi lyžařské nadšence, nemusí vás nic mrzet. Wellness a spa služby v hotelu vás jistě zabaví na celý den a ještě vám připadne, že to neuvěřitelně uteklo. Vybírat můžete z velkého množství spa ošetření od hlavy až k patě. Pro aktivnější hosty je k dispozici i fitness centrum. Dále si můžete užívat bazénu nebo vířivky. Zkrátka na co si vzpomenete, to tu mají.

Zážitky ale nekončí ani v hotelových restauracích a barech. Grand Hotel Kempinski slibuje nezapomenutelnou souhru prostředí a kvalitního týmu kuchařů. Těšit se můžete na dosud nepoznané chutě skryté v kreativně prezentovaných pokrmech. Na výběr je také z široké nabídky vín, která je vůbec největší ve Vysokých Tatrách. Požitek ještě umocní otevřený krb, který je romantickou tečkou za každým dnem.

Hotel nabízí také různé bary, kde si užijete noční život. Jestli však hledáte větší intimitu, soukromá večeře při svíčkách bude jistě dobrou volbou. Ještě je tu ale jedna možnost. Když budete mít hlad, vůbec nemusíte vylézat z postele. Využít totiž můžete stravování na hotelovém pokoji díky 24hodinové hotelové službě. A to už je skutečný luxus, který ocení mnoho lidí.

Grand Hotel Kempinski je tu pro vás i pro vaše firemní záměry. V krásném prostředí můžete strávit i obchodní schůzky nebo firemní jednání. K tomu jsou přizpůsobeny konferenční prostory.

Luxus bez kompromisů, to je Grand Hotel Kempinski. Od příjezdu do odjezdu vás čekají ty nejkvalitnější hotelové služby v kombinaci s úžasnou pohádkovou přírodou, která se skrývá ve Vysokých Tatrách na břehu Štrbského plesa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here