Seminář Jistou cestou

0
2239

Jste-li již po delší dobu cestujícími na palubě osobního rozvoje, zajisté jste se již – alespoň náznakem – setkali s knihou od autora jménem Wallace D. Wattles pojmenovanou Jistou cestou k bohatství. Té se věnoval jeden z předchozích článků. Kniha pojedává o učení, které vás, pokud budete pokračovat přesně krok po kroku, dovede zaručeně k bohatství.

A jelikož tato malá žlutomodrá knížečka nejen tak působí, ale zároveň i je uceleným učením, málokdo proto ví, že tato kniha je součástí trilogie (Jistou cestou k bohatství, Jistou cestou ke zdraví a Jistou cestou ke skvělosti), kterou Wattles sepsal na sklonku svého života. Na základech Jisté cesty stojí právě tento seminář.

Objevte myšlenky, ze kterých vzešel megahit Tajemství a získejte v životě to, co chcete!

Mnoho lidí knihu četlo, avšak ne všichni knihu pochopili. Mnoho lidí přesně dodrželo slova v knize a zbohatlo, někteří však stále na některých místech s výroky nesouhlasí a nepřijímají je, ačkoliv jim bylo autorem výslovně řečeno, že to nemají dělat, pokud chtějí uspět. Zákonitě u nich toto učení nefunguje a oni hlásají, že tato nauka není přesná. I toto je tématem, o němž budou hovořit spíkři na semináři.

Právě tento seminář je tím, co spojuje jednotlivé dílky skládačky dohromady. Tedy učení, které ovlivnilo největší učitele osobního a duchovního růstu posledního století. A stala se jedním ze základních stavebních kamenů literatury úspěchu ve 20. století, na nichž stojí učení od Napoleona Hilla, Roberta Shullera, Anthonyho Robbinse, Boba Proctora a celé řady dalších. Ukáže vám chyby, které mnoho z nás dělá a brání tak sami sobě získat to, co si ze všeho nejvíc přejeme.

Toužíte-li tedy i vy bezchybně aplikovat učení, bez kterého bychom poznali pouze zlomek fenomenálních knih osobního rozvoje a podobných oborů, tady jsou pro vás nejdůležitější informace: Seminář je naplánován na 19.3.2011 a situován do Hotelu STEP v Praze. Průvodci po Jisté cestě budou Mark Dzirasa, Jan Řehák a další. Na seminář se můžete přihlásit zde. Přejeme nezapomenutelný zážitek!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here