Golden Olive Oil: Třpyt mezi kapkami olivového oleje

0
1275

Máte před sebou špičkově připravený pokrm vyzdobený jak pro samotného vyvoleného – každý kousek díla na talíři je umně umístěn, aby hrál a harmonizoval i s ostatními kousky a tvořil tak pokud možno nezapomenutelný celek. To proto, aby byl požitek maximálního počtu smyslů co nejmohutnější. Nyní už zbývá jen natěšeným chuťovým pohárkům dopřát tu slast, zakusit to nejluxusnější z nejluxusnějších…

Často je však naše soustředění upnuto jen a jen na to hlavní – a tím se paradoxně o ten  hlavní požitek můžeme sami okrást… Detaily, jež mohou hlavní pokrm pozvednout do nových dimenzí, zůstávají bokem naprosto bez povšimnutí. I tento jediný detail – ve výsledné skládačce chutí – však může rozhodnout! A proto zde dnes, namísto luxusní delikatesy, zmiňujeme jeden z řady naprosto luxusních doplňků.

Extra panenský olivový olej, nesoucí honosný název Golden Olive Oil, je původem z chorvatského ostrova Hvar. Jeho jemně vyvážené tóny vůně a chutě, obohacené 24karátovými jedlými střípky zlata, se staly kulinářskou fascinací ve světě luxusu. Jedinečná chuťová kompozice oleje je laděna skrze lehce trpké tóny až po doznívající náznaky mandlí, rajčat a sušených ovocných plodů.

K výrobě jedné lahvičky s obsahem 0,2 l, je třeba 12 mistrů řemesla, kteří mají na příštích 120 hodin pěkně napilno. Edice tohoto oleje je limitována na počet  444 kusů. A na jednu lahvičku, kterou obdržíte v ručně vytvořené uzamykatelné dřevěné krabičce vykládané saténem, si připravte částku 600 eur. Zakoupením zároveň získáváte vskutku unikátní vlastnickou kartu, jež vás opravňuje k prohlídce míst růstu ingrediencí vaší delikatesy.

Vše potřebné k výrobě tohoto produktu je ručně vytvořeno jen několika chorvatskými mistry řemesla – někteří z nich chovají rodinnou tradici již od roku 1861. Jsou si svým mistrovským dílem naprosto jisti a světu na adresu oleje vzkazují, že jde o pravou chuť luxusu… Proto nezapomínejme ani na nejjemnější detaily. A popřát vám jen dobrou chuť?! Kdepak – přejeme nezapomenutelnou chuť!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here