Christophe Claret 21 Blackjack: Hodinky pro milovníky hazardu

0
1572

Christophe Claret je jak známý a uznávaný hodinář, tak i značka pro kvalitní švýcarské hodinky s více než dvacetiletou tradicí. Do nového roku si dal zřejmě předsevzetí a skutečně nezahálí. V lednu v Ženevě již představil jedny luxusní hodinky nesoucí jeho jméno Christophe Claret Adagio.

Nyní přichází s hravým modelem, který bude představen na světovém veletrhu hodinek a šperků Baselworld 2011, který se koná na konci března v Basileji. V týdnu od 24. – 31. března 2011 od 9 do 18 hodin (s výjimkou posledního dne, kdy je otevřeno pouze do 16 hodin) zde budou prezentovány ty nejnovější produkty, inovace a trendy z oboru hodinářství, šperků a podobných odvětví až od dvou tisíců společností a výrobců.

Hodinky 21 Blackjack jsou skutečně exkluzivní limitovanou edicí. Spojují v sobě klasické funkce časomíry, jako je měření hodin a minut, s nekonvenčním prvkem v podobě mechanicky-animovaných her. S hodinkami můžete využít možnosti zahrát si jednu z oblíbených hazardních her, jako je blackjack, ruleta a kostky.

Hodinky jsou k dispozici ve čtyřech provedeních. Na výběr je z titanově šedé, titanově černé PVD, titanově černé PVD s 18karátovým bílým zlatem a titanově černé PVD s 18karátovým růžovým zlatem. Rozhodně je tedy z čeho vybírat. Ciferník bude chráněn kouřovým safírovým sklíčkem, které připomíná hazardní atmosféru kasina. Toto speciální sklíčko se objeví také na boku hodinek a na zadní straně.

Celý ciferník je tematicky zdoben fotografiemi karet. Skutečnou ozdobou ciferníku ale budou ručičky. Ty jsou v úžasném kontrastním červeném provedení. Materiál, ze kterého budou vyrobeny, bude buď kombinace kovu s rubíny nebo kombinace kovu a keramiky. Pásek hodinek bude vyroben z luxusní kůže černého aligátora.

Ciferník obsahuje celkem pět okének. Dvě okénka slouží jako bank, který aktivujete stisknutím tlačítka na 10. hodině, další tři okénka, která aktivujete stisknutím tlačítka na 8. hodině, slouží pro hráče.

Všechna provedení 21 Blackjack se můžou pochlubit dvěma bočními sklíčky vedle hlavního řídícího kolečka. Jedno odhaluje kostky a druhé kladívko s gongem. Na zadní straně hodinek naleznete ruletu, která se bude pohybovat společně se strojkem hodinek.

Každá z verzí hodinek bude omezena pouze na 21 kousků. První odhady ceny se pohybují kolem 200 000 euro v závislosti na vybrané verzi.

Pokud vás tedy hodinky Christophe Claret 21 Blackjack natolik nadchly, že je musíte mít, připravte si 5 milionů korun a vyrazte na Baselworld 2011 do Basileje. S těmito hodinkami se rozhodně nebudete nudit a ještě s mini uděláte velkou parádu právě při návštěvě kasina.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here