Fascinace: Nejdražší pokerový set na světě

2
1574

Poker je oblíbenou hrou již více než jedno století. Poslední dobou ale stoupá jeho atraktivita čím dál tím víc. Poker už není jen hrou bohatých a mocných mužů, hrají ho všichni bez ohledu na pohlaví, věk nebo majetek. Pokerové turnaje se pořádají snad ve všech koutech světa a už nezáleží, jestli sedíte v kasinu nebo u počítače.

Neustále se samozřejmě pracuje na tom, jak tuto hru ještě více zatraktivnit a také na ní samozřejmě vydělat. A tento okamžik přichází právě teď. Hráči vysokého pokeru by nyní měli nastražit uši, aby nepropásli jedinečnou šanci – ať už se jen dozvědět nebo dokonce získat nejdražší pokerovou sadu na světě. A rozhodně je na co se těšit!

Geoffrey Parker  je známý jako výrobce různých zábavných her. Jeho tradiční britská společnost vyrábí hry již od roku 1958 a jedná se skutečně o nekompromisní kvalitu. Zakázky jsou vyráběny pro kasina i luxusní obchody na celém světě. Jde o hry jako backgammon, bridge, šachy, ale také klasické kasínové hry nebo hry určené pro děti. Každý zde najde svou oblíbenou.

Nejdražší pokerová sada, to je zlato, platina a drahé kameny. Sada obsahuje čtyři balíčky karet a 384 chipů, nejsou to ale jen tak obyčejné hrací pomůcky. Balíčky karet jsou v platinových pouzdrech a chipy jsou ozdobeny drahými kameny s různými nominálními hodnotami. Chipy jsou vyrobeny z 18karátového bílého zlata a potaženy rejnočí kůží. Po stranách je každý posázen modrými safíry, rubíny, diamanty, smaragdy nebo i černými diamanty.  Dealer button je také celý ze zlata a po stranách je olemovaný dvěma řadami diamantů.

Vše je uloženo v kufříku, který samozřejmě ale není jen tak obyčejným kufříkem. Naopak doplňuje celou sadu o další krásný kousek. Kufřík je potažen pravou aligátoří kůží a chráněn dvěma kombinačními zámky, které jsou také z 18karátového zlata. Celý set navrhovat designer Max Parker, který je synem známého otce Geoffreyho Parkera.

Společnost Geoffreyho Parkera nyní představuje skutečně unikátní dílo, které je určeno jen pro ty největší a nejbohatší nadšence vysokého pokeru. Nejdražší pokerový set na světě může být možná právě váš, celá sada totiž byla uvedena do prodeje. Objednávky jsou již přijímány a čekací doba je odhadována do devíti měsíců.Pokud jste tedy horlivý pokerový hráč nebo jen sběratel cenných předmětů, tato pokerová sada čeká jen a jen na vás. Jestli se na koupi skutečně chystáte, nezbytností bude 7,5 milionu dolarů, což není úplně zanedbatelná částka. Vše je ale relativní a nejdražší pokerová sada na světě se jistě bude prodávat velmi dobře.

Pokud jste tedy horlivý pokerový hráč nebo jen sběratel cenných předmětů, tato pokerová sada čeká jen a jen na vás.

2 KOMENTÁŘE

  1. Věřím, že se to bude dobře prodávat, nebyl bych si ale tak jistý, jak se s tím bude hrát. Podle obrázků to vypadá, že s těmi žetony nepůjdou tak snadno některé triky kvůli těm hranám. Dál předpokládám, že žetony budou mít nezvyklou váhu, kluznost a zvuk. Zkrátka není nad klasické keramické.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here