Fascinace týdne: Luxusní notebooky Luvaglio

0
1289

A kde se nacházíme v dnešní uspěchané době? Jeden počítač na pracovním stole nám přestává stačit. Chceme s počítačem cestovat. Chceme, aby nám počítač dělal společnost na pracovních cestách. Chceme, aby nás doprovázel do školy. Komerční společnosti naštěstí dokázaly vycítit naše potřeby, čímž byl zapříčiněn vznik prvního přenosného počítače, tedy notebooku. Trh se začal plnit notebooky se stále většími monitory i klávesnicemi, z notebooků se staly dokonce i tablet pc a nyní si většina vyspělého světa nedokáže představit cestování bez svého přenosného počítače.

Vrchol? I kdeže!

Co se stane, pokud budete chtít opravdu luxusní notebook? Peníze pro vás nejsou problém?

Britská společnost Luvaglio si tuto otázku také položila a překvapivě na ní našla v krátké době uspokojivou odpověď. Laptop přeci nemusí být pouze věc usnadňující práci – může se stát i vizitkou našeho stylu či našich úspěchů. Notebook Luvaglio je přesně TA věc, s kterou vystoupíte ze své luxusní limuzíny před obchodní schůzkou.

Jeho tělo, tvořené slitinou ušlechtilých kovů, snoubí funkcionalitu a krásu moderního umění. Každá část tvoří nejenom luxusní celek, ale i notebook nabízející všechny funkce nutné pro svižnou práci na cestách i doma. Koho neuchvátí sedmnáct palců velký monitor s antireflexní úpravou pro čistší obraz s dokonalou svítivostí? Asi znáte klasické nánosy prachu na vašem monitoru zhoršující požitek z používání oněch elektronických miláčků. I na tuto zneklidňující položku můžete společně s notebookem Luvaglio zapomenout. Display disponuje samočisticím mechanismem, jenž vás až do koupě ještě luxusnějšího počítače uchrání před touto vadou na kráse.

Stejně tak, jako nás u aut zajímají parametry toho, co se ukrývá pod karoserií, i u počítačů rádi víme, jaká konfigurace doplňuje ten kousek plastu, na kterém pracujeme. U notebooku luvaglio sice o plastu nemluvíme, ale hardware, součástky zajišťující již samotnou práci s počítačem, samozřejmě vlastní a nemluvíme zde o druhořadosti. Jako úložné médium zde byl použit 128 GB velký SSD disk s malou spotřebou odolný proti otřesům.

Máte rádi filmy ve vysoké kvalitě? Není nic jednoduššího než si je pustit pomocí blue-ray mechaniky na boku laptopu. Všechno potřebné nyní víme, a tak si můžeme designérský skvost zapnout a kochat se jeho funkcemi. Neprovedeme to ničím jiným, než diamantovým tlačítkem tvořícím bezpochyby většinu ceny, která má sedm řádů. Cena notebooku Luvaglio je neuvěřitelný 1 000 000 dolarů.

Už jen kvůli úžasné a luxusní elektronice stojí jít za svými sny a nejenom to. Vyplatí se tyto sny i žít!

Také uvažujete o koupi? Nezapomeňte zde poté napsat vaše osobní pocity z tohoto zařízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here