Montegiro Lusso: Gramofony se vrací do vašich bytů!

1
1597

Na hudbu měla za dávných dob výhradní práva pouze příroda, ale člověk, jakožto chytrá součást celého ekosystému, se naučil tuto skvělou věc reprodukovat svépomocí. A tak se z dutých klád a podivných skřeků stal orchestr doprovázený ohromujícím zpěvem. Hudbě se začalo tleskat a stala se z ní plnohodnotná součást našeho kulturního života. „Hudba je úžasná! To musíme mít i doma.“ Tato prosba byla vyslyšena. Díkybohu. Našli jsme způsob, jak uchovávat hudbu.

Kompaktní disky zná snad každý, s MC kazetami to bude o trochu horší zejména u nejmladších generací a o gramofonových deskách se snad ani nemá cenu zmiňovat. Pod lampou je však vždy největší tma, a proto by bylo nefér vyzdvihovat poslední výrok. Stejně tak, jako se vrací módní trendy z let minulých, i gramofonové desky zažívají takzvaný comeback.

Pojďme tedy znovu poslouchat gramofonové desky! Je to pro vás stále staromódní záležitost? Gramofon Montegiro Lusso vás možná přiměje změnit názor na celou věc. Montegiro Lusso je vskutku nejvíce extravagantní a zároveň nejvíce elegantní gramofon na celosvětovém trhu.

Celý gramofon se skládá ze čtyř kuželů vyrobených z hliníku a černého akrylátu. Výškově nastavitelné kužely mají za úkol zajistit základní funkce gramofonu, jako je samotné snímání hudby či roztáčení točny, která se jako zlatý hřeb nachází mezi těmito kužely. Točna zajišťující „posun“ hudby je ovládaná ultra přesným synchronním motorem, který vám zajistí ještě větší požitek z hudby. Je to právě preciznost a designérské umění, co zajišťuje dokonalý dojem z celého zařízení.

Pokud vlastníte moderní obydlí, nyní už nemusíte hledat další doplněk do sbírky vašich luxusních maličkostí. Společně s Montegiro Lusso se můžete s čistým svědomím přidat ke skupině propagující gramofony. S tímto přístrojem zjistíte, že retro je příjemný pojem oslazující váš život. Tak tedy vzhůru do hlubin „praskající“ hudby se sklenicí dobrého vína v ruce.

1 komentář

  1. No jo, když jde jen o vzhled, a ne o to, jak to hraje… Mě něco ve zvuku praskat tak vylétnu z kůže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here