Fascinace týdne: Diamantové Blackberry a ostrov na prodej!

0
1396
Jako nebe a dudy proti sobě září oba modely, funkční BlackBerry zaměřené na efektivní komunikaci a maximální užitnou hodnotu je decentně vyzdobeno, zatímco Nokia přímo září – volitelně až 1650 diamanty. Nabízené dekorace jsou čistě individuální a na přání zákazníka, vybírat si lze nejen z barev diamantů jako růžový, žlutý, černý nebo tradiční bílý, ale také lze volitelně požádat o dekorativní nápisy, čísla, tvary… cokoliv, na co jen vaše představivost může dosáhnout. Stejně tak si můžete nechat přizpůsobit i příslušenství k telefonu, pro Knalihs Athem se zdá cokoliv být možné. Otázkou zůstává, zda na trhu je opravdu dostatečná poptávka.
Nicméně, Khalil Athem není žádným nováčkem, již několik let se věnuje dekorování technických hraček, jako jsou mobilní telefony, produkty od Apple nebo hodinky prestižních značek. K personifikaci a dekoraci však tomuto umělci přichází i psací potřeby, opasky a mnoho dalších doplňků. Pro výjimečné příležitosti také připravil diamantový model vozu Ferrari, diamantový šachový set, multifunkční cigaretové pouzdro… to vše ve standardu nejvyšší švýcarské kvality a ruční práce, se zárukou původu diamantů a maximální osobní vášní a nasazením.
Soukromý ostrov v Marylandu? 3,5 milionu dolarů
Další z osobitých a unikátních ostrovů se objevil na realitním trhu, žraločí realitní investoři se pomalu stávají vyhynulým druhem, anebo se z nich staly méně dravé makrely, a i proto jsou podmínky pro rozvážné a dlouhodobé nákupy realit na americkém trhu značně vstřícné.
Pozemek má rozlohu čtyři a půl akru, na ploše se rozprostírá hlavní dům se třemi sousedícími budovami, samozřejmě vlastní bazén, horká lázeň, pláž… v podstatě vše, na co byste při relaxaci pomysleli. A chybět nesmí golfový vozík pro pohodlnou dopravu po ostrově. Ostrov je propojen s pevninou mostem, proto je jednoduše dostupný i vozem, nicméně s přistáním helikoptéry stejně jako zakotvením lodě se počítá jako se standardními prvky dopravy. Až téměř romantickým prvkem je prosklená patrová budova ve stylu majáku s panoramatickým výhledem, uvnitř se nachází malé lázně, koupel i sprcha a také malá kuchyňka pro občerstvení.
Stavby jsou v dobrém stavu, ale nápady na přestavbu nebo postavení nových budov jsou součástí nabídky. Lokalitu si můžete také zobrazit na Google Maps.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here