Bling – Bling jako královská společnost etikety stolování

0
1424

Společenské večeře, stejně tak jako neformální obědy s obchodním partnerem vypovídají nejen o vaší firmě, nýbrž i o vás a vašem společenském postavení. A již první dojem skládající se z dobře zvoleného obleku, profesionálního chování, výběru jídel je rozhodující. Lidé raději spolupracují s těmi, kteří v nich probouzejí důvěru, sympatii a ochotu se učit novému.

Právě s filosofií té nejvyšší kvality pro nejnáročnější klientelu přichází společnost Bling – Bling s.r.o., zabývající se etiketou stolování, pravidly mezinárodní obchodní etikety a profesionálního stylu oblékání. Do její nabídky spadají rovněž semináře zážitkové gastronomie, které přinášejí nejen zdokonalení v profesním a osobním životě, ale také výjimečné a nezapomenutelné vzpomínky .

Bling – Bling v překladu znamená blýskavé, efektní, promyšlené, výstřední. Přesně takový byl záměr zakladatelky společnosti Bling – Bling Jany Štefánkové, kterou v Čechách známe především jako moderátorku a modelku.  Málokdo však ví, že gastronomii vystudovala, neboť jejímu kouzlu podlehla na svých četných cestách po světě. Jen připomeňme – studovala na Hawaii , žila a spolupracovala s organizací Miss World na Seychelských ostrovech.

S tím souviselo množství společenských událostí a veřejného vystupování. A právě zde se zrodil její zájem o gastronomii. Jak sama říká, vždy ji velice zajímalo, co se odehrává za dveřmi hotelu. Když se v roce 1999 vrátila zpět do Čech, aby moderovala známou talk show, rozhodla se splnit si další sen a začala studovat hotelnictví.

Jak blýskavá a efektní je zakladatelka, tak blýskavá a efektní je i společnost. Bling – Bling zásadně nědělá kompromisy, spolupracuje tedy pouze s experty v oboru, VIP hosty, nejluxusnějšími resorty v Praze, Bratislavě a také na Seychelských ostrovech.

Jana Štefánková rozhodně v životě nezahálí. I tady ukázala, že své několikaleté zkušenosti z poznávání různých kultur, gastronomie a vědomosti načerpané během studia dokáže spojit v jednom bodě. V bodě Bling – Bling.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here